Тимошенко вкотре довела свою безальтернативність

23 листопада у столиці відбувся черговий, вже четвертий форум за ініціативою Юлії Тимошенко «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного». Цього разу йшлось про соціальну складову політики, яку впроваджуватиме Президент Тимошенко після перемоги на виборах 2019 року.

Усі чотири форуми необхідно оцінювати комплексно, оскільки кожен з форумів є складовою стратегічної програми кандидата в Президенти України:

  • Нова народна конституція – відповідає за створення порядку в Україні, можливості постійного співуправління державою українцями.
  • Новий економічний курс – дає рецепти та розрахунки розвитку економіки, збільшення доходів українців та покриття видатків на оборонну, соціальну політику тощо.
  • Нова стратегія миру та безпеки – покроковий план для настання миру у форматі «Будапешт плюс» та відновлення територіальної цілісності України. Це стратегія посилення обороноздатності держави, підвищення соціальних стандартів для родин військових, забезпечення належного стратегування безпеки і оборони.
  • Нова соціальна доктрина – комплексна соціальна програма, що здатна суттєво підвищити захист та підтримку громадян, повернути українцям відчуття щастя.

Під час своєї вступної промови лідерка «Батьківщини» констатувала жахливі результати роботи влади за останні роки та запропонувала чіткий механізм, як ситуацію виправити. Зокрема, вона наголосила на тому, що протягом останніх п’яти років Україна скотилася в міжнародному Індексі щастя на 27 позицій і сьогодні займає ганебне 138 місце зі 156 країн. Індекс щастя – це узагальнений рейтинг країн за відчуттями їх громадян. Цей рейтинг дозволяє у цілому оцінити стан справ у кожній державі. Великим викликом для діючих українських політиків є факт, що за часів «злочинної влади» українці були щасливішими ніж почавши «жити по-новому».

У своєму виступі Юлія Тимошенко вкотре на графіках та схемах показала, як зміниться життя українців після зміни влади. Зокрема, лідерка «Батьківщини» наголосила, що Україна перейде від солідарної пенсійної системи до персоніфікованої, оскільки діюча пенсійна система не здатна забезпечити гідне життя пенсіонерам.

«Ми повністю змінимо солідарну пенсійну систему на персоніфіковану для кожної людини, незалежно від того, чи на пенсії вона, чи в процесі трудового стажу, чи на його початку. Для кожного буде створено свій приватний банківський гарантований державою рахунок. Буде пораховано всі внески, частково індексовані та осучаснені, і буде порахована депозитна ставка, яка мала бути сплачена за весь період зберігання грошей у банку», – запевнила Юлія Тимошенко.

Така заява лідерки Батьківщини заслуговує на особливу увагу, оскільки Тимошенко – єдиний політик, який не тільки говорить про крах солідарної системи, але і пропонує ефективний шлях забезпечення достатку пенсіонерів. Впровадження в Україні персоніфікованої пенсійної системи покладе край необхідності пенсіонеру обирати: чи купити їжу, чи сплатити комуналку, чи придбати ліки. Грошей вистачить і на подарунки онукам.

Система охорони здоров’я також буде цілковито змінена. Впроваджена діючою владою так звана «медична реформа за британським зразком» є геноцидом українців, оскільки бідні люди не здатні самостійно оплачувати дороге лікування. Тимошенко пропонує введення страхової медицини, коли держава сплачуватиме страхові внески за пенсіонерів, дітей та непрацездатних дорослих, а підприємці оплачуватимуть страхування для співробітників. Звісно, це можна зробити тільки суттєво знизивши податки та провівши детінізацію бізнесу. Новий економічний курс дав алгоритм, як це зробити та як повернути бажання бізнесу працювати «по-білому». Зробити так, щоб підприємцю було вигідніше платити податки, аніж працювати у тіні.

Тимошенко вчергове показала себе як стратег, який орієнтований на людей з високим управлінським досвідом. Головне, вона не тільки щось пропонує, але і має політичну волю реалізувати наміри. На підтвердження цьому можна навести хоча б приклад підтримки сімей новонароджених, впровадженої Урядом Юлії Тимошенко. У 2008 році вона ввела грошову допомогу при народженні дитини: 1 дитина – 12 247 грн ($2 323), 2 дитина – 25013 грн ($4 746), 3 дитина – 50 027 грн ($9 492). Важливо, що ця допомога виплачувалась одномоментно, тобто усі ці гроші одразу отримували батьки. Діюча ж влада, фактично, скасувала допомогу, розтягнувши виплати на період не менше двох років та урівнявши їх до 41 280 грн ($1 474). Така політика влади спричинила зниження народжуваності в Україні.

Тимошенко відновить справедливість та допомогу при народженні. У її планах збільшити виплати у 3,5 рази вже у 2019 році: 1 дитина – 50 000 грн; 2 дитина – 100 000 грн; 3 та наступні діти – 150 000 грн. Це відновить бажання народжувати маленьких українців та надасть впевненість батькам у тому, що вони зможуть забезпечити дітей.

Лідерка «Батьківщини» вчергове доводить, що вона – безальтернативний лідер президентських перегонів. Вона єдина, хто має стратегічне бачення розвитку України по кожному напрямку і ці плани є комплексними. Вона бачить проблеми людей і проблеми країни, точно знаючи, як їх вирішити. У поєднанні з успішним прем’єрством та великим політичним досвідом це доводить, що альтернативи Тимошенко як кандидата на пост президента просто немає в Україні. Усі соціологічні дослідження останнього року це підтверджують. Тимошенко удвічі випереджає своїх конкурентів та здобуває перемогу у другому турі виборів з будь-яким опонентом.

Сергій Биков,

Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Так все вже побачили в раді як “Батьківщина” і Ляшківці приймали закон про воєнний стан. У ситуації, коли потрібно було забути про всякі політичні амбіції ці виродки думали про свою рекламу. Тварі …

  2. Да, безальтернативна для Вови Х. Як колись для Паші Л.

  3. “Вона єдина, хто має стратегічне бачення ” , ага стратег твою дивізію : жовтень 2008 року “Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Україна не відчуває серйозних негативних наслідків світової фінансової кризи. “Банківська система України працює надійно і успішно… криза практично обходить Україну стороною” , а через пару днів гахнуло.

    Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/154023-chi-prava-timoshenko-yaka-kaje-scho-kriza-nas-obminae.html

  4. п. Олег, може хватить народ у брехзати?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.