У Хмельницькому судять екс-нардепа за нетверезе водіння. Захист просить закрити справу

Народний депутат II скликання, голова наглядової ради агрофірми «Проскурів» Хмельницького району Іван Рудик підозрюється у скоєнні адміправопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП (“Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння”).

Відповідний розгляд справи сьогодні розпочала суддя Хмельницького міськрайонного суду Тетяна Бацуца.

Суть справи полягає у тому, що 26 жовтня патрульні зупинили автомобіль Land Rover під керуванням Іван Рудика, який рухався вул. Кам’янецька у Хмельницькому. Як свідчить запис із відеореєстратора поліцейських, причиною зупинки машини екс-нардепа виявилося зверення від громадян, котрі стверджували про грубі порушення ПДР водієм Land Rover і начебто неадекватну поведінку самого пана Рудика.

Патрульні поцікавилися у водія позашляховика, чи вживав він алкоголь, бо “запах чути”, підмітив поліцейський. Але Рудик категорично все заперечив. Далі йому запропонували пройти алкотест на місці і він погодився.

Однак на наступих записах з камер поліцейських видно, що колишній нардеп навідріз відмовився на місці зупиники дихити в алкотестер “Драгер”, а також їхати на медобстеження у лікарняну установу. Це стало підставою для складання прокотоколу за п. 2,5 Правил дорожнього руху.

Під час засідання адвокат Рудика пані Шафікова (Іван Леонтійович передав до суду заяву, що перебуває у відрядженні в Києві – НГП) заявила клопотання про закриття адмінпровадження через відсутність у діях її клієнта порушення. Як доказ, вона надала медичні заключення з Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 про те, що вміст алкоголю в крові Рудика був 0,00 проміле. Тобто водій був тверезим. Аналіз був зроблений ввечері 26 жовтня.

Також, за словами захисниці, пан Рудик не відмовлявся від медичного обстеження і пропонував поліцейським відвезти його на своєму Land Rover до медзакладу. Натомість вони відмовилися і він самостійно поїхав, спочатку до хмельницького наркодиспансеру, звідки його направили до обласної психіатричної лікарні №1, оскільки у хмельницькому закладі наразі не здійснюють таких процедур.

Крім цього, Шафікова вважає, що поліцейські під час винесення протоколу, не дотрималися відповідних законодавчих інструкцій; також мають місце неспівпадіння годин оформлення письмового протоколу про адмінправопорушення з годинами відеофіксації цього ж складання.

Після перегляду відео суддя Бацуца поставила пікантне запитання Шафіковій:

– А чому Рудик постійно жує? (Особиливо це помітно під час підписання протоколу – НГП)

– …він уже людина у віці… – відповіла адвокат.

Головуюча відклала розгляд справи на 6 грудня, а також викликала до суду патрульних та чергового лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1, який обстежував Рудика.

Нагадаємо, що санкція ч.1 ст.130 КУпАП передбачає штраф у розмірі 10200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Ванька відмажиться

 2. Відмажують всіх колишніх і нинішніх, їхніх синків та онуків. Майстром по відмазуванню в Хмельницькому міськрайонному суді є Борис Продан

 3. Чого чекати від молоді, якщо поважні патріархи бухають, порушують правила у синьому стані, пдкупляють посадових осіб і брешуть, брешуть…

 4. Якщо жував, то бухав старий пердуняра !!!

 5. алкоголік старий привик пити ще при комуняках накрав на джипа за 50 тис зелених він адвокату заплатив більше чим цей штраф.

 6. Матня стара,попався би за кордоном,то жуйка вилізла через носа,руки заломали,фейсом червивим до асфальту,ноги на розтяжку,моча під ним.

 7. Надо пердуна насадить на 10200.

 8. Щтраф 17000-34000 грн.

 9. У цьому випадку я бажаю патрульним бути чесними, бо Ваня і їх може підкупити. Для нього це нічого не варте. А загалом Іван Рудик дуже погана людина. Гівно!

 10. Може Рудик і г,,,вно.. проте пан… ва ви шавки всі тут гавкаєте….. і толку…. радуєтесб, що пана прижали.. так він відкупиться… а ви як в лайні були так і будете….

 11. Эх … Ваня не перестроился. Надо было клизмой вливать и закусывать не надо))

 12. Відрядження… – закордон по паспорту Бортника, знову?

 13. Почему бы за такое не отбирать паспорта и не отправлять нарушителей на их родные колхозы без права выезда навсегда?!

 14. Не знаю як по відмазуванню, а от майстром по обмазуванню усіх лайном є Дрюня Жопік, він же Андрій Попик, він же “Анонім”. Справжнє своє ім”я воно показувати боїться, брехлива потвора!)))

 15. Хто такий Андрій Попик ?

 16. Наденьте на него намордник, Рудык опасен, когда пьяный -кусается.этоуже было с этим кнуром. Покусал милиционера. А. Телега.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.