Голова ОДА: на Хмельниччині є невелика соціальна напруга, але відстуня потреба створювати військову адміністрацію

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий заявив, що в області спостерігається невелика соціальна напруга, яка наразі не потребує створення додатових органів.

Таку думку він висловив в ефірі телеканалу “Поділля-Центр” за кілька годин до введення парламентом воєнного стану в 10 областях.

За його словами, у понеділок була скликана нарада за участю керівництва силових структур регіону.

“Обговорювали, що сьогодні відбувається у таборі радикально налаштованих сил. Хочу наголосити, що стан соціальної напруги в області є невеликим, а тому не бачимо потреби створювати військову адміністрацію”, – заявив Лозовий.

Він запевнив, що мешканці Хмельниччини “не відчують глобальних змін” після введення воєнного стану.

Як відомо, ввечері 26 листопада Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану.  За відповідний законопроект проголосували 276 депутатів.

Під час виступу в Раді президент повідомив, що частково змінив свій указ. Він запропонував запровадити воєнний час не по всій території України, а лише в окремих областях. Йдеться про області, розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів.

До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Президент заявляв, що воєнний стан запровадять з 9 години 28 листопада. Він триватиме 30 днів, тобто до 27 грудня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. У тих районах де керівники користуються великим авторитетом там і менша соціальна напруга. Тільки не у Старосинявському районі. Голова райдержадміністраціі своім життєвим кредо скомпроментував себе.Двічі судимий і т.п. Веде розгульний спосіб життя. На такому авторитеті розвиватись район не може. Осугубляються стосунки між трйома гілками влади.

  2. В Старосинявському районі створено одну громаду,навіщо РДА,та рада,це є паразити на грошах ОТГ.нічого не роблять тільки виглядають,що робить голова ОТГ,та коментують.Голова ОТГ заслуговує на повагу,за ним майбутнє та розвиток громади.

  3. Краще виплату зарплатні контролював би у Старокостянтинові. Люди місяцями на підприємствах не отримують зарплату.

  4. Информирую всех «особо одаренных» («почему-то» пока это ни кто не отметил): Одной из целей введения «военного положения» (а может и самой главной) есть стремление «узаконить» использование Вооруженных Сил Украины внутри территории страны при отсутствии официального обьявления войны и фактически против своих сограждан. Ведь до сих пор они использовались незаконно, и, следовательно, все, кто в этом участвовал, и те, кто командовал, и те, кто исполнял, и члены т.н. «добробатов», и военнослужащие ВСУ, были / есть военными преступниками. Но, повторяю, т.к. наш «гарант» и «верховный» пришел к власти с нарушением прямых норм Конституции Украины, и все органы власти / руководящие лица были избраны / назначены уже после этого, то все они «нелегетимны» (укр. – «юридично нікчемні»). Следовательно, все их действия, в т.ч.: законы, указы, приказы и т.п., противозаконны и преступны. Из этого исходит, что данное военное положение также незаконно и преступно. Если на меня за эти слова «наедут», то т.н. «Европейский суд» меня оправдает, да еще назначит компенсацию.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.