Хто з народних депутатів від Хмельниччини голосував за введення воєнного стану

Сьогодні депутати Верховної Ради затвердили Указ Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, внісши до нього певні правки.

“За” проголосували 276 обранців.

Воєнний стан запроваджується на окремій території України з 9 ранку 28 листопада і діятиме 30 діб – до 27 грудня. Зокрема, це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська області, а також внутрішні води Азово-Керченської протоки.

Від Хмельницької області введення воєнного стану підтримали Роман Мацола, Сергій Мельник, Володимир Мельниченко, Андрій Шинькович (всі – БПП “Солідарність”), Олександр Ксенжук (“Народний фронт”), Сергій Лабазюк (група “Воля народу”), позафракційний Олександр Герега.

При цьому картка Віктора Бондара (група “Партія “Відродження”) на момент голосування показувала “відсутній”. Щоправда, він виступав з парламентської трибуни під час обговорення питання.

Як відомо, Президент Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року “Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності України та запровадження воєнного стану в Україні”.

Рішення РНБО містить 12 пунктів з них останній – Таємно.

Зокрема, державним органам надаються доручення щодо:

– введення в дію плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;

– забезпечення постачання Збройним Силам України, іншим військовим формуванням матеріально-технічних ресурсів і майна, надання послуг та їх фінансування в обсягах, що необхідні для ефективного виконання покладених на них завдань в особливий період;

– приведення у готовність до виконання завдань за призначенням в особливий період із введенням ступеня ПОВНА ГОТОВНІСТЬ визначених об’єктів єдиної державної системи цивільного захисту, її функціональних та територіальних підсистем;

утворення рад оборони та забезпечення сприяння військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

Територія України, на якій має бути введено воєнний стан, ані указом, ані законопроектом не визначається.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Це Донецька

  2. О, тепер свободівська міська влада може набивати свої кишені торгівлею на новорічно-різдвяному ярмарку.
    Тепер свої будуть башляти по 9 тис. грн. за кіоск.

  3. Які свята і ярмарки можуть бути під час таких страшних подій у країні? Уже 5 рік війна!!! Схаменіться: люди гинуть!!!

    • Прочитавши цей коментар чомусь пригадалася стара приказка: “не всіх дурних війна убила”.

  4. Панове.. не треба новорічних свтя.. треба рпацювати на перемогу.. і на послуги ЖКГ….. і на ніші податки… які свята можуть бути….

  5. Герой военкоматных войск Ксенжук тоже за военное положение! И асфальтоукладчик лобзик тоже за.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.