У Хмельницькому заочно судитимуть луганського бойовика з позивним “Дєд”

Хмельницький міськрайонний суд 18 грудня на підготовчому засіданні розгляне справу за обвинуваченням члена збройного формування «Народної міліції «ЛНР» – бригади «Призрак» Олександра Огиріна (позивний «Дєд») у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь в терористичній організації).

Про це повідомляє прес-служба суду.

Бойовик, 1972 року народження , уродженець Луганської області, раніше неодноразово судимий, підозрюється в тому, що на початку 2015 року вступив до збройного формування армійського корпусу «Народної міліції «ЛНР» – бригади «Призрак» під керівництвом Мозгового, що базувалась на території Лисичанського склозаводу «Пролетарій». Він був забезпечений формою та зброєю для активної участі в діяльності формування спрямованими на заволодіння окремими територіями України та їх утримання, силову підтримку окремих владних структур самопроголошеної республіки, знищення живої сили супротивника.

«Дєд» брав участь у бойових діях у складі бригади «Призрак» проти сил Антитерористичної організації в містах Алчевськ, Кіровськ, Дебальцеве, Первомайськ.

За «бойові заслуги» був нагороджений орденом «Казачья доблесть» II ступеня.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Наразі Олександр Огирін (позивний «Дєд») перебуває у розшуку СБУ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Розстріляють теж заочно?

  2. КЛОУНИ

  3. В чем его вина? В том что защищал свою семью от фашистских Нацистских батальонов? Судите убийц, которые пошли убивать жителей Донецка. Судите самозванцев, которые незаконно пришли к власти, и устроили террор жителям Украины. Террористы у власти!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.