До п’ятої річниці Євромайдану в Хмельницькому вшанували Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, у День Гідності і Свободи керівництво Хмельницької області і міста, активісти Євромайдану, волонтери, священники, громадськість міста вшанували пам’ять загиблих патріотів України, поклавши живі квіти до Стели пам’яті Героїв Небесної сотні й неоголошеної війни на сході України та пам’ятника Героїв Небесної сотні, що на вулиці Героїв Майдану обласного центру.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Крім цього, у Хмельницькому біля пам’ятника Героям Небесної сотні відбувся мітинг та панахида. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять українців, які під час Революції Гідності віддали своє життя за волю, свободу та територіальну цілісність своєї країни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. А такі що не жалкують про участь у Майдані-2 ще є? ( питаю саме про Євромайдан, так як із першим Майданом думаю що всім все зрозуміло)

 2. Богу дякувати, що шанувальників майдауну все менше і менше. Через рік їх вже не залишиться – окрім тих кого виженуть примусово вшановувати. Прийдеться як у добрі часи жарити шашлик, співати, розливати 100гр. майдановських, бодай щоб хтось добровільно прийшов на це видовище.

  • В черговий раз, може їх стане ще менше:
   Насправді ніякої “революції гідності” (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг більше них накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом або примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І це знову використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде відразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим; який зиск від нього ми вже побачили), або, нічого не роблячи, відразу добре «зажити» на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос, безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.
   Тепер вже добре видно, що єдиною революцією, яка у нас здійснилася, була кримінальна революція. І як казали апологети комунізму, ця “революція продовжується”.
   Зараз “майдани” збираются вже тільки з “меркантильною” сугубо егоістичною метою (наприклад т.н. “євробляхери”).

   • То правління Януковича не кримінальне, а майдан кримінальний. Не майдан кримінальний, а його заглушили і замінили антуражем, вишиванками і піснями, без зміни власників і керівників в переважній більшості.
    Крім того майдан не дав кацапам заковтнути Україну остаточно, які обманом і корупцією встановили майже повний контроль за всім в України.
    Але верховенства закону немає, як не працюють соціальні ліфти для талановитих і і багато працюючих. Так , що все може вернутись назад. Хитрі хохли-порєшали вб’ють любу високу ідею і в кінці кінців самих себе.

    • Якщо ви не бачите очевидне в повному обсязі, а саме те, що після отримання (отримання, а не здобуття) Україною незалежності усі “правління кримінальн”і (зараз просто апогей, але, як кажуть, “дна у цьому немає”), то дійсно саме ви “Хитрі хохли-порєшали” вб’єте “любу високу ідею і в кінці кінців самих себе”. Цей останній майдан (А чи він останній?) якраз і є наслідком усіх цих правліннь.

 3. Після розчарувань першого майдану багато людей теж саме співали: “та щоб я на це ще раз клюнув!”… Так щр не зарікайтесь, технології обману не стоять на місці.

 4. Памятати, вшановувати безумовно треба. Але, прикро за інше.
  Ті, що на крові майданівців, прийшли до влади, ті хто найбільше кричав про совковість, перетворюють такі річниці на тіж самі совкові заходи.
  Про яке обєднання церков можна говорити коли молилися вчора два явно ворожі табори. Керівників міста і області розділяв прикордонний представник.
  Що “не совкове” було в цьому заході? Ті ж керманичі з своєю свитою і квітами, купленими за бюджетний кошт. Цікаво, скільки бюджетних коштів тратиться на шикарні квіти для покладальників (владних мужів, духовенства та ін. поважних осіб)?
  Чому, одиниці простих хмельничан можуть прийти чи приїхати на покладання з квіткою та лампадкою (за потреби) купленою за свої кровні. А посадовці їздять на службовому транспорті та важно “покладають” квіти за наші кошти. Хіба за це панство стояв Майдан? Це ницість та цинізм. Вас породив майдан, а ви його зневажаєте! Тому й зявляються попередні коментарі.

  • “За що стояв майдан” – дивіться вище. А то АТО знову вступите…

 5. Ещё пару лет и будут только кастрюлеголовые будут вспоминать просранный майдан.

 6. а цей злодій Загородний як не соромно там стояти!!! хабарник! взятник1 ганьба!

 7. На другому фото якраз ті, хто від майдану зиск має. Картавий та його шелупнява команда жити стали краще, на відміну від тих, хто під сценою стояв.

  • Так, завдяки майдану вилізли до рівня ,,покладають квіти,, і збільшують статки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.