Протест “євробляхарів”: на Хмельниччині досі залишаються блокованими окремі дороги

На ранок 21 листопада у Волинській, Львівській, Тернопільській, Одеській та Хмельницькій областях перекриті дороги через акції протесту “євробляхарів”.

Про це повідомляє “Укравтодор”.

У Хмельницькій області перекрита автодорога Н-03 Житомир – Чернівці, км 285+432 (с. Смотрич, Кам’янець-Подільського району) та Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів, км 249+320 (м. Шепетівка).

“На місці події забезпечення безпеки дорожнього руху та охорону громадського порядку здійснюють наряди працівників патрульної поліції”, – йдеться в повідомленні.

“Укравтодор” просить водіїв враховувати цю інформацію при плануванні своїх поїздок.

Нагадаємо, рух “АвтоЄвроСила” 20 листопада розпочав всеукраїнську акцію непокори через норми закону 8487 і 8488. Зокрема, учасники акції вимагають скасувати коефіцієнт віку для автомобілів з ЄС в розрахунку вартості акцизу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Шабаш хитрожопых продолжается. Где аваковская полиция?

 2. Узбагойте уже этих уродов.

 3. П2ять років назад такі ж самі були житрожопі… заарз вже герої…

 4. Майданутий непутай героів які стояли на майдані за всю УКраїну з хитрожопими які купили по 2-3 машини і нехотять платити акциз простих людей там одиниці.

  • Так ними керують “херої майдауну” і прапорці видають і паливо і харчівання і акції організують. Чи ти думаєш, що це знов безкоштовно??? Просто ми не знаємо в рило спонсора цього гівна, що відбувається.

 5. А боржників, ледацюг і ухилянтів від арміі скільки там? А якщо завтра вони захочуть ще вбивати чи грабувати – теж будемо під них міняти законодавство?

 6. Самий діючий спосіб боротись з цими бляХерами – різати на шматки номери на їх авто до тих пір доки ці покидьки не перестануть перешкоджати людям, які не причетні до їх забаганок.

  • Народе дибільнутий… вказані протестувальники окрім гасел по бляхам хочуть зменштьт ціну на паливо і комунальні хочуть щоб корупції не було.. а дибільний народ , настлухавшись через гавно смі дурості хоче всі їх до тюрми… вони ж прттестують… вони податки не платять…. а кому платити… владі, щоб потім вкрала… народ все розумнішає і розумнішає..

   • По твоєму створення перешкод звичайним громадянам призведе до падіння цін на бензин і зниження тарифів???? Ти з якої палати????

  • Правильно написано адже номера може востановити тільки власник і в тій державі в якій зареєстрований ТЗ- а це для халявщиків це реальна проблема буде

 7. Податки повинні платити,як всі українці.Їх протести не законні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.