Олег Ляшко у Ямполі: Дотація на голову худоби має бути 5000 гривень

У рамках візиту на Хмельниччину лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко відвідав свинокомплекс у Ямполі Білогірського району, де вирощується близько 1000 голів тварин. Середня зарплата персоналу становить 5 тис. грн.

“Свині, які сидять при владі, забирають роботу у фермерів: не дають дотації і доступні кредити, забирають землю.
А я зроблю так, щоб в селі і хрюкало, і мукало, як у мене за спиною, на фермі в Ямполі Хмельницької області, куди я приїхав напередодні Дня працівників сільського господарства. Але справжнє свято для селян буде тоді, коли в селі буде робота, зарплата, соціальна сфера. Менше свиней буде при владі — більше поросят, гусей, курей, корів на селі!” — вважає нардеп.

Одразу після прибуття народного обранця місцевий творчий колектив влаштував теплий прийом піснею.

“Щоб українська хата була щедрою і багатою, як співали мені у пісні фермери з Ямполя — потрібно не землю продавати, а продукцію, створювати робочі місця на селі, дати можливість сільгоспвиробнику дихати, знизити йому податки і відсотки за кредитами. Головним на землі має бути український фермер. Тоді у селян буде хліб і до хліба”, — наголосив Ляшко.

У розмові з політиком селяни постійно порушували проблему надання субсидій на газ.

“Нині мав розмову з 80-річною жіночкою з Теофіполя, котра скаржилася, що їй не дають субсидію, оскільки з нею прописаний син. 1900 гривень пенсії, а субсидії немає. Наша ключова вимога у державному бюджеті на 2019 рік — підвищення мінімальної зарплати до 6 тис. грн, а пенсії — до 4 тис. грн”, — заявив Ляшко.

Цікавило й людей питання ціни на молоко та підтримка тваринницької галузі.

“Після обрання президентом посприяю виділенню 5 тис. грн дотацій на утримання однією корови. Ці кошти дадуть змогу придбати жому та іншого корму, викликати ветеринара. Потрібно радикально переглянути державну підтримку для тваринників”, — наполягає Ляшко.

Крім цього, до депутата люди звернулися за допомогою звести храм у населеному пункті, що поблизу смт Ямпіль.

“Дуже важливо, щоб і в Ямполі, і в Дідківцях була своя церква. Між іншим, коли мене запитують, хто буде нашим патріархом, то для мене це очевидно. Патріархом української незалежної помісної церкви може бути одна людина — Патріарх Філарет. Він майже 30 років жертвує власним життям, щоб Україна мала свою церкву. І ми його у цьому повністю підтримуємо”, — сказав нардеп.

Ляшко додав, що саме він і його Радикальна партія добилися, щоб в Україні запрацювала програма “Доступні ліки”, завдяки якій тисячі хворих мають можливість за півціни купувати ліки.

“Цього року за програмою виділено 1 млрд. грн. Наступного прогнозується вже 2 млрд. грн”, — зауважив політик.

Володимир Антонюк.

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Як людям позбутись таких пАдонків що 20 років пиз…ть одне і теж, а роблять інше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.