До 8 років позбавлення волі засуджено мешканця Полонного за вбивство своєї дружини

Державним обвинуваченням, яке здійснювали працівники галузевого відділу прокуратури області, у суді доведено вину 65-річного мешканця Полонного у вчиненні умисного вбивства. Вироком Ізяславського районного суду засудженому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, у травні цього року вдома між подружжям виник конфлікт, в ході якого у чоловіка з’явився намір вбити свою 67-річну дружину. Спочатку розлючений кривдник намагався реалізувати свій злочинний умисел за допомогою макогону, яким наніс удари в голову. Але, зрозумівши, що жінка лишилась живою, душив її подушкою та мотузкою доти, доки жертва перестала подавати ознаки життя.

Безпосередньою причиною смерті потерпілої стала механічна асфіксія.

Після скоєного зловмисник почав вживати алкогольні напої та тиждень проживав поряд з тілом убитої. У скоєному він зізнався лише тоді, коли до його будинку завітали стурбовані відсутністю жінки родичі.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.