На дорогах Хмельниччини протестують власники єврономерів. Як можна об’їхати заблоковані автошляхи

У Кам’янець-Подільському районі розпочалися протестні акції власників єврономерів. За інформацією обласної поліції, заторів немає, оскільки рух для транспорту організували в об’їзними автошляхами.

На фейсбук-сторінці патрульної поліції області повідомляється, що сьогодні рух на автодорозі М12 Стрий – Знам’янка поблизу «Давидківського перехрестя» буде ускладнено; рух на автодорозі Н03 Житомир – Чернівці поблизу населеного пункту Довжок буде обмежено з подальшим перенаправленням транспортних засобів згідно наступних маршрутів руху:

Схема маршруту руху за напрямком: Ярмолинці – Кам’янець-Подільський

Схема маршруту руху за напрямком: Кам’янець-Подільський – Ярмолинці

Обмеження руху пов’язано із проведенням безстрокового мирного заходу — мітингу, однією із громадських організацій. 

Як повідомляє хмельничанин Василь Камінський, активісти з центральної площі Хмельницької ОДА виїхали блокувати дорогу поблизу обласного центру (село Копистин Хмельницького району, за давидковецьким перехрестям у бік Вінниці).

“Ключова вимога – доступне авто кожному українцю. Ми готові стояти до переможного кінця”, – йдеться у стрімі з частково перекритої траси на виїзду з Шепетівки.

Усі фото поліції області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Наверное этим людям всё пофиг! Есть площадь, есть УВД, бастуйте там. Так нет, надо на всех насрать!!! Самый тупой вид протеста когда создаются проблемы, непричастным к этому вопросу, людям. Это ещё раз определяет уровень наличия мозгов у этих “Донкихотов”.

  • А майдан влаштовували не донкіхоти? Завели країну в глухий кут!

   • “Майдан влаштовували не “донкіхоти”, майдан влаштовували злочинці та запроданці, які використовували ідіотів та інших запроданців, зробивши з них злочинців.

    • Вже давно прийшов час визнати, що насправді ніякої “революції гідності” (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг більше них накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенського чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом або примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час). І цих людей, їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І це знову використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде відразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим; який зиск від нього ми вже побачили), або, нічого не роблячи, відразу добре «зажити» на Україні. Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос, безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.
     Тепер вже добре видно, що єдиною революцією, яка у нас здійснилася, була кримінальна революція. І як казали апологети комунізму, ця “революція продовжується”.

 2. Уроды едьте блокируйте дома Гройсмана, Порошенко,Южаниной. Зачем против себя настраивать остальных людей?

 3. Є влада в цій державі чи немає? Розігнати це стадо хитрожопих, а організаторів посадити.

 4. Поліція не хоче реагувати на порушення ст. 279 КУпАПП ?
  Може пора писати петицію щоб бляхи танками чавили і згрібали з дороги екскаваторами?

 5. Ці хитрожопі нехотять платити податки але хотять щоб все було як в європі і порядок і дороги навезли цього хламу і протестують.

 6. вони не власники цього металобрухту треба машини поставити на штрафмайданчики поки незаплатять податки а організаторів цих акцій арестувати згідно законів.

 7. Ні які вони («євробляхери») не «борці» з владою (але дуже можливо, що вони «борці» за владу). Вони, не сплачуючи належні податки, по-суті хочуть жити за наш з вами рахунок (як ще одні крім депутатства та чиновничиства «захрібітники»).Залякуючи, що будуть перекривати (вже перекривають) дороги загального користування, «євробляхери» шантажують не владу, яку в свій час вони та подібні їм активісти, привели до влади, а нас з вами, звичайних людей. Тільки мені не зрозуміло – Чого ж вони тоді від нас хочуть?
  Вони вважають, що заради своїх «меркантильних» (це дуже м’яко кажучи) інтересів мають право заважати нам жити. І при цьому ще хочуть одержувати усі соціальні виплати та послуги, що фінансуються з бюджету, у який податки на відміну від нас вони сплачувати так категорично відмовляються.
  ………………………..
  Танками їх… Звичайно шуткую, але як кажуть наші “небрати” (рос.):
  “В каждой шутке есть доля шутки”.

 8. Молодці!Борітеся – поборите! Був на акції – підтримую ! Хоч і власник машини на укр регістрації.

  • В підтримку акції і для зниження ціни на газ заблокував сусідські двері. Завтра перекрию підїзд. Лупайте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.