У Хмельницькому завдяки світлодіодному освітленню за рік зекономили понад 3,5 млн гривень

Хмельницька міська рада повідомляє, що наразі в місті триває заміна ламп розжарювання на енергоефективні світлодіодні, які у 8-12 разів перевищують їх за енергоефективністю і служать значно довше.

Цьогоріч з міського бюджету виділено понад чотири мільйони гривень на проведення капітального ремонту вуличного освітлення.

«Вже виконано роботи на проспекті Миру, Львівському шосе, від районної лікарні до заводу «Катіон». Завершуються роботи на двох ділянках на вулиці Кам’янецькій, виконано 80% робіт. Продовжуємо ремонтувати зовнішнє освітлення центральних вулиць міста, від Зарічанської до Подільської, у приватному секторі – на вулиці Дружби. Загалом на цих вулицях буде замінено на світлодіодні понад 600 світильників. Крім цього, у 2018 році ми замінили майже чотири тисячі ламп, що освітлюють дворові території. Це дає можливість значно зменшити витрати електроенергії на освітлення, – зазначає директор комунального підприємства «Міськсвітло» Володимир Пекарський. – За 11 місяців 2018 року споживання електроенергії на освітлення міста Хмельницького становило 3 248 476 кВт/год, що на 1 278 079 кВт/год менше, ніж за відповідний період 2017 року, що в перерахунку складає 3 млн 668 тисяч гривень».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ще видайте двірникам світловідбиваючі жилетки не економне на них. Вчора в 5 ранку замітає біля приймальної лабазюка у камуфляжі, освітлення нема і його взагалі не видно. і ще й думає що безсмертний лізе на дорогу. сьогодні біля сбу жінка двірник вчорному також ледве видно. і так по всьому місту.

    • по камянецькій в комуфляжі ще раз побачу на дорозі викличу поліціїв. Задовбав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.