Проблемний тепловик Шепетівки показав, скільки має “чужого” боргу за газ

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» повідомило про 54 млн грн заборгованості за газ, який йому недоплатила держава і містяни.

Відповідну заяву розміщено на офіційному сайті шепетівського підприємства.

“Щороку держава збільшує борг перед ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» по різниці в тарифах – це відшкодування із бюджету суми грошей за невідповідність тарифів, тобто, коли затверджений тариф не покриває реальних витрат. Так, підприємство ще й досі не отримало різницю в тарифах в сумі 40,7 млн. грн., пільги та субсидії за минулий опалювальний період в розмірі 4,2 млн. грн. Борг населення перед ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за отримані послуги станом на 01 листопада 2018 року становить 9,25 млн. грн“, – зазначено у повідомленні.

Також наголошується, що на початок минулого сезону для ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» в тарифах на послугу централізованого опалення та постачання теплової енергії виконавчим комітетом Шепетівської міської ради встановлено нульовий рівень рентабельності. Тобто для того, щоб провести поточні ремонти та замінити теплові мережі підприємство вимушене використовувати обігові кошти, а це знову ж таки призводить до накопичення боргів за газ, а в цьому році тариф взагалі не перезатверджувався навіть не зважаючи на зростання вартості природного газу, електроенергії та заробітної плати.

За інформацією “Нафтогазу”, загальна заборгованість  ТОВ “Шепетівка енергоінвест” становить 56 млн грн; необхідна оплата для отримання номінацій на подачу газу – не менше 22,3 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В утіль: і місцевих можновладців і незрозумілих тепловиків

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.