Роботодавці шляхом е-петиції хочуть ініціювати круглий стіл з владою з питання встановлення “газових” модемів

Обласна ліга орендодавців, підприємців і роботодавців Хмельницької області пропонує депутатам обласної ради звернутися до керівництва Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з пропозицією щодо проведення у Хмельницькому круглого столу щодо недоцільності облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних, якщо обсяг обліку природного газу менше 10 тис. куб.м на рік.

Відповідну електронну петицію роботодавці зареєстрували 14 листопада.

У ній говориться, що юридичні особи, фізичні особи-підприємці, фізичні осоиб без статусу фізичної особи-підприємця, які використовують природний газ для професійної, комерційної діяльності (до 10 тис. куб.м на рік), зобов’язані облаштувати вузли обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

“Виконання представниками малого бізнесу вимоги про облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних за умови технічної відповідності наявного газового лічильника коштує разом із замовленням проектної документації, придбанням засобу дистанційної передачі в монополіста-виробника, встановленням і прийняттям в експлуатацію понад 10 тис. грн… Майже усім підприємцям таке облаштування обійдеться дорожче вартості спожитого за рік або й за декілька років природного газу”, – зазначено у петиції.

За інформацією ПАТ «Хмельницькгаз», загальна кількість комерційних вузлів обліку в Хмельницькій області, власниками яких є споживачі (крім побутових споживачів) становить – 4979; кількість споживачів, що не є побутовими, річний обсяг споживання яких у 2017р. був меншим 10 тис. куб.м., становила 4412, з яких станом на 01.06.2018р. 4321 (97%) не облаштували газові лічильники засобами дистанційної передачі даних.

Наразі вимога про облаштування модемами відтермінована до 1 травня 2019 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.