Центральний годинник Хмельницького відремонтують за 200 тисяч

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами тендера 14 листопада підписало угоду з ПП “Бусел” на проведення поточного ремонту годинника на кінотеатрі “Планета” у Хмельницькому загальною вартістю 195,1 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Усі роботи планують завершити до кінця грудня 2018 року.

Нагадаємо, що 12 жовтня музичний годинник, який знаходиться на вежі колишньої будівлі пожежної вежі (нині кінотеатр «Планета») – демонтували. За інформацією від УЖКГ часомір, який боєм вигравав мелодією “Проскурівський вальс”, не підлягає ремонту.

Майстер-годинникар, кандидат фізико-математичних наук, доцент Львівського національного аграрного університету, член комітету підтримки Європейської асоціації вежових годинників котрий виготовив годинників для понад як 60-ти міст України – львів’янин Олексій Бурнаєв ”створить” годинник й для Хмельницького.


У листопаді 2016 року заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук відповів на електронну петицію щодо ремонту центрального годинника, пообіцявши віднайти фінансування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Щось дуже довго слинять з цим ремонтом !

 2. Ну от реально, яка практична цінність від того годинника, ще й за 200 тис.грн. Хтось по ньому точний час звіряє? Ці гроші можна було б з користю витратити на інші заходи благоустрою.

  • Погоджуюся, зняти годинника, розвалити каланчу і зробити нормальний торговий центр

   • Та ні, це історична каланча, її чіпати не можна. Просто ремонт годинника не вартий тих грошей. А от обгородити і понакривати навісами сміттєві баки – потрібно. Особливо в спальних районах. Бо сміттєпроводи позаварювали, а баки повиставляли під відкритим небом. Вигляд – “трущоби в Мумбаї”. Яскравий приклад: мікрорайон Гречани (перехрестя Курчатова-Чкалова)

   • Краще висотку на 25 поверхів 🙂

 3. Вот интересно, а за 299 999 можно было бы, или за 199999? Только за 200?

 4. Треба такого годинника як у фільмі Пригоди електроніка. Щоб місцева банда втікла с подільскої землі, і не крала гроші громади під видом ремонтів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.