АТ «Хмельницькобленерго» отримало ліцензію на розподіл електричної енергії

Згідно з рішенням засідання НКРЕКП від 13 листопада 2018 року АТ «Хмельницькобленерго» отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, яка вступає в силу 01.01.2019 року, повідомляє сайт Товариства.

Відповідно для АТ «Хмельницькобленерго» відбудеться анулювання ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Важливим етапом взаємодії із споживачами є укладання Договорів споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії в термін до 01.01.2019 року. Зазначений Договір є публічним та буде розташований на сайті та у сервісних центрах АТ «Хмельницькобленерго».

Енергетики просять споживачів звернути увагу на те, що разом із рахунком за спожиті обсяги електричної енергії вони отримають Заяву-приєднання до Договору споживача про надання послуг з розподілу.

Щодо споживачів – юридичних осіб, то у них буде нагода акцептувати Заяву-приєднання після офіційної публікації тарифів на розподіл.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А як би не отримали ліцензію, то що хтось інший це робив би?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.