Лозовий впевнений, що залишиться головою Хмельницької ОДА після президентських виборів

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий заявив, що залишиться працювати на займаній посаді після президентських виборів, які відбудуться весною 2019 року.

Про це він сказав 12 листопада в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Я впевнений, що через півроку ніхто нікуди не піде й надалі просуватимемо цей план (децентралізації – НГП)“, – наголосив високопосадовець.

На уточнююче запитання ведучого, скільки часу Лозовий працюватиме головою ОДА, той відповів, що “ще довго”.

“Люди, котрі сьогодні відчули переваги від децентралізації, є нашим захистом”, – вважає голова ОДА.

Як писав НГП, 19 травня 2018 року Президент України Петро Порошенко представив нового голову Хмельницької ОДА Вадима Лозового.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. Вийди в люди чоловіче і запитай у людей ( не у привладних бариг) про їхнюю думку відносно другого президентського терміну Порошенка, а тоді вже будуй плани на майбутнє. За вами ж тільки засмердить…

 2. Самовпевнений до нестями …

 3. Ще хоче у верховну раду від 191 округу. Був вже один такий ДерІкот, який пролетів …мельничук і афанасєв тебе у старкон не пустять. Ну хіба що в епіцентр скупитися)))

 4. З такою командою, як Франчук з Старосинявського району “далеко” піде.Хіба,що ліквідація області через банкрутсво.

 5. Правильно каже. Адже його шеф – Герега, занесе гроші будь-кому, а область не віддасть.

 6. Вадим Миколайович достаменно розуміє усю складність ситуації, в якій перебуває держава та Хмельниччина, зокрема. Декілька місяців йому було достатньо для того, щоб оцінити ситуацію та спланувати свою подальшу роботу. Попереду нас чекає складна, але, він переконаний, успішна діяльність команди однодумців, адже його команда сама конкретна на теренах області. Президентом та Кабінетом Міністрів України визначено шлях реформ і тільки ми здатні їх втілити.

  Тому, що ми з вами покликані робити все можливе щоб повернути довіру людей до влади. Для цього всі громадяни мають бачити позитивні зміни, розвиток наших громад та регіону в цілому. Переконані, що нові та оновлені медичні заклади, школи, садочки, спортивні споруди та відремонтовані дороги скажуть набагато більше, аніж красиві гасла та слова. І це все робить він, а не політикани.
  Його позиція – “Сильні Регіони, Міцна Держава, Заможні Люди”!

  • Сідай, несправилась, двійка.

  • походу смоктати буде не тільки голова, а посмоктувати буде і марина.

   • Лозовий вірно розмірковує, но знову таки, кого підзбирує в свою команду? знову повртаюсь до Староі Синяви: Франчук-голова РДА завжди думає якби когось підсидіти і мати добрий шмат.Робота для нього постіль поскільки. Зранку іввечечері коханку возить-Паплинці,а заробочий день щось перепаде.Олійник зранку думає,а може щось на шару перепаде, а там і на похмілля з Франчуком Два сапога пара.

 7. Та нормальний губернатор. А що, краще Кошулинського президентом, а Вітька Бурлика губернатором? Тоді області точно була б торба.

 8. омелько що ти маєш проти Кошулинського конкретніше

 9. Лозовий дієвий губернатор то правда. Його політична сила зробила для людей багато добра в області. Побачимо як буде далі. Зараз він старається , робить що в його можливостях. Коли чоловік хоче навести лад треба допомагати. Людям жити важко. Та треба бачити правду всеодно і бачити хто робить для людей, а хто ні.

 10. Лозовий найкращий голова! Це правда! З людьми по людяному,це важливо!але не всё так просто! Ми за нього! Нехай все вийде! Слава! Слава! Слава!

 11. Ага і найкраща голова фракції ульяна-продавець непродовольчих товарів.І таких у цьому збіговиську багато.Одне їх “спасає” те що люди в злиднях та бідують, а баблогерегівці не жаліють шефа бабосів, яких він намутив із своєю галиною будучи ще в києві з льоною черновецьким, а потім з ригами, а зараз із цими.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.