Хмельницька облрада закликала Кабмін негайно скасувати постанову по газу

Депутати Хмельницької обласної ради звернулися до центральної влади із закликом негайного скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. №867, якою підвищено ціну на газ для населення на 23,5% – до 8550 грн/куб. м.

Сьогодні за це рішення проголосувало 60 обранців на позачерговій сесії ради.

“Уряд черговий раз замість вчинення дій щодо розвитку економіки та підтримки бізнесу в країні та подолання корупції вчергове намагається залізти в кишеню звичайних громадян та саме за їх рахунок вирішити питання погашення багатомільйонних кредитів, отриманих ним же та “освоєних” друзями президента”, – сказано у тексті звернення.

На думку депутатів Хмельниччини, урядове рішення від 19 жовтня “порушує конституційні права громадян на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів і на достойний рівень життя”.

“Поважне експертне середовище зазначає, що об’єктивна вартість українського газу – від 1500 до 2000 грн за тисячу кубометрівю Навіть існуюча до 19 жовтня 2018 року ціна для українців (6957 грн за тисячу кубометрів) у 3,5-4,5 рази більше за оголошену експертами. Відтак, яке економічне обгрунтування дозволило уряду вчергове підвищити ціни на газ для населення?” – запитують обранці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Фальшива журналістика… дивіться рішення ради до кого…

  2. Дятлы! Надо требовать чтобы рада зиму запретила!

  3. загородний сикун! боїться! Геть з облради!

  4. психічно хворі проголосували проти лікаря – десь так звучить діяння облради.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.