“Хмельницькводоканал” опинився серед комунальників, які купували дорогий хімікат для очищення води

Видання “Наші гроші” на основі державних закупівель склало рейтинг цін на гіпохлорит натрію для очищення води, який  купували комунальники в регіонах країни.

Найдорожчою за неорганічну сполуку заплатили комунальники міста Кам’янське у Дніпропетровській області – 24960 грн за тонну.

Друге місце зайняло КП «Водотеплосервіс» Калуської міської ради Івано-Франківської області. У липні й жовтні воно звітувало про допорогові закупівлі такого гіпохлориту невідомого виробника у місцевого ТОВ «Нафтохім-Галичина» по 22200 грн за тонну.

МКП «Хмельницькводоканал» у серпні замовило ТОВ «НПП Лаваль» такий гіпохлорит по 21500 грн за тонну. Закупівлю провели за переговорною процедурою через нагальну потребу в очищенні води під час проведення відкритих торгів. Згодом їх виграла та сама компанія з нижчою на 8% ціною в 19996 грн за тонну, яка все одно потрапила в Топ-10. Строк оплати був однаковий: 20 банківських днів після поставки.

При цьому деякі інші замовники протягом року купували цей хімікат по 9-10 тис грн. за тонну.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Та такие закупки на каждом коммунальном предприятие. На всем нагреваются. с каждого предприятия в месяц откат свободокартавовцам.

  • Та там Дімон з тендерного комітету бабло косить з кожного тендеру “будь здоров”, спочатку піде по всім фірмам хто більше дасть, а вже потім тіпа вибирається переможець, а потім питають чого вода дорожчає

 2. В той період коли ця проблема з хором з’явилися казали, що запасів достатньо.
  Але під шумок, чому б вкотре не нагрітися на хмельничанах.
  Картата влада свого не упустить.

 3. Пора компетентным органам заняться ворами-откатчиками!

  • А Вас Абрам, я попрошу остаться, мы с Вами разберемся, как и с нгп за продажность

 4. Пішли у сраку покидьки – крали , крадемо і надалі будемо красти . А ви уроди заздріть нам !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.