На Хмельниччині у розшуку перебуває 2300 призовників, які ухиляються від військової служби

Осіння призовна кампанія на строкову військову службу на Хмельниччині у розпалі, повідомив на брифінгу військовий комісар Хмельницького обласного військового комісаріату полковник Сергій Присяжнюк.

«Наш план – 750 чоловік. Станом на 7 листопада ми вже відправили до війська 476 чоловік (63 %). Більшість – до Національної гвардії України, найближчим часом відправлятимемо команди до Збройних Сил, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби України. Близько 300 призовників будуть проходити строкову військову службу на Хмельниччині – 201-й навчальний Центр, що у місті Кам’янець-Подільський, а після його завершення будуть направлені до 48 інженерної бригади, яка дислокується там же», – повідомив полковник Сергій Присяжнюк.

За словами військового комісара, у Хмельницькій області загалом підлягає призову на строкову військову службу майже 15 тисяч громадян, які наразі мають вік від 20 до 27 років. У розшуку перебуває 2300 призовників, які ухиляються від виконання конституційного обов’язку.

«Списки ухилянтів зі всіма необхідними персональними даними знаходяться в Національній поліції та військовій прокуратурі, які й займаються їх пошуком. Вчергове запевняю, що жоден юнак, який призвався з Хмельниччини на строкову військову службу не служив, не служить і не буде служити в районі проведення операції Об’єднаних сил», – наголосив Сергій Присяжнюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А хто буде виконувати конституційний обовязок держави?

  2. Ніхто не хоче виконувати обов”язок для державИ. яка сама всі свої обов”язки щодо громадян ігнорує…

  3. Так ось чому квитків на поїзд Хмельницький – МаЦква немає))

    • Немає квитків бо ти і твої “друзі” хворі “на голову” і не лікуються.

      • Нормальна людина погоняло “Знову В.В. Путенко” точно собі не візьме. До речі прокурори і губернатори у нас у палаті№6

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.