На Хмельниччині 64-річну жінку засудили до трьох років позбавлення волі за вирощування маку

Віньковецький районний суд визнав винною обвинувачену за частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин) та за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (дії, вчинені особою, яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтею 310 цього Кодексу, предметом яких були наркотичні засоби у великих розмірах) та засудив її до 3 років за гратами.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

«Не визнала своєї провини і  не покаялась, але знаходить свої дії правильними… тому може продовжити свої протиправні дії, перебуваючи на свободі», – констатує у вироку суддя.

Як встановив суд, 64-річна річна жінка протягом квітня-серпня минулого року на ввіреній їй у користування земельній ділянці виростила 471 рослину маку, який за висновками експертів містить наркотично активні алкалоїди опію – морфін, кодеїн і відноситься до виду рослин «мак снодійний». Окрім того, під час огляду прибудови до господарського приміщення поряд із цією присадибною ділянкою, правоохоронці знайшли й вилучили більше 3 кг 300 г макової соломки.

Дослідивши докази у справі, заслухавши численних свідків, суд прийшов до висновку про винуватість жительки Вінковецького району в інкримінованих їй злочинах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Може вона вирощувала, щоб продавати насіння маку

  2. БРАВО, СУДДІ ВІНЬКОВЕЦЬКІ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІ АПЕЛЯЦІЙНИКИ! АДЖЕ ЇМ, ЗА ДОПОМОГОЮ ДОБРОЗИЧЛИВИХ ЧИСЛЕННИХ СВІДКІВ ВДАЛОСЯ ВИКРИТИ ПОТЕНЦІЙНОГО ЗЛОЧИНЦЯ, ЯКА, ПЕРЕБУВАЮЧИ НА СВОБОДІ, МОЖЕ ЗДІЙСНЮВАТИ СВОЇ ПРОТИПРАВНІ ДІЇ І ЇЇ МІСЦЕ ІСНУВАННЯ ТІЛЬКИ ЗА ПОТРІЙНИМИ СТАЛЕВИМИ ГРАТАМИ З БРОНЬОВАНИМИ ДВЕРИМА ГЛИБОКОПІДЗЕМНОЇ КАМЕРИ. ЇХ ПОДВИГ ВАРТИЙ ГЛАСНОСТІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ, А ВСІ ЇЇ ПРАВООХОРОНЦІ МАЮТЬ НАСЛІДУВАТИ ЦЕЙ ПОЧИН.

  3. Хіба так можна? Вона вже старша жінка. За насіння маку на городі? Його колись всі вирощували. Який жах.

  4. А віньковецьким та хмельницьким суддям хвала, хвала, хвала!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.