Суд повернув державі цілісний майновий комплекс “Богданівецький комбінат хлідбопродуктів” вартістю 166 млн грн

Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позовні вимоги прокуратури Хмельниччини про визнання за державою права власності на цілісний майновий комплекс «Богданівецький комбінат хлідбопродуктів» загальною площею понад 50 тис. кв. м та вартістю 166 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За матеріалами справи з’ясовано, що у 2012 році на підставі рішення Копистинської селищної ради за одним із публічних акціонерних товариств оформлено право приватної власності на цілісний майновий комплекс зерносховища загальною площею понад 50 тис. кв. м, розташований у Хмельницькому районі.

Незважаючи на те, що вказана нерухомість входила до переліку майна, що не підлягає приватизації, за відсутністю рішення власника про зміну правового статусу державного майна, цілісний майновий комплекс вартістю 166 млн. грн. вибув із державної власності.

Як повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді прокуратури області Андрій Гаврилик, з метою захисту інтересів держави, прокуратура області звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення сільської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності, а також визнання права власності на цілісний майновий комплекс за державою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. А коли, за втручання прокуратури, відбудеться повернення земель, які прокуратура отримала від місцевої ради, і передала забудовникам?

  2. А яка адреса цих прокурорських земель ???

  3. Десь на Прибузькій. Краще дайте запит у міську раду, скажуть точну адресу. Чотири ділянки.

  4. Аноніми та Хмельничанине, ви про що? Яке це має відношення до суті даної інформації? Чи це відволікання від неї?
    А інформація не до кінця зрозуміла, а саме – Незрозуміло, як Копистинська сільська рада могла приймати якісь рішення стосовно нерухомого майна, яке знаходилося державній (загальнодержавній) власноті?
    То що Матюхіна треба розстрілювати (утріровано)?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.