У Хмельницькому зросла захворюваність на грип та гострий вірусний менінгіт

Головне управління Держпродпоживслужби в Хмельницькій області повідомляє, що за даними «ДУ Хмельницького Лабораторного центру МОЗ України» з 21 по 29 жовтня цього року зареєстровано 6523 випадки захворювань на грип, показник захворюваності на 100 тис. населення нижче порогового рівня на 5,6%.

Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 77%. Минулого тижня госпіталізовано 212 осіб (що становить 3,2%), 151 з них це діти.

З початку епідсезону в області проти грипу щеплено 385 осіб, з них – 88 дітей. Із груп ризику щеплень 289 осіб, в тому числі в групі медичного ризику 20 осіб; в групі епідемічного ризику – 269 осіб, із них медичних працівників – 104

З настанням осені в місті Хмельницькому та Хмельницькому районі значно зросла захворюваність на гострі вірусні менінгіти. Впродовж вересня-жовтня зареєстровано 52 випадки захворювань в т.ч. по м. Хмельницькому 46 випадків, в Хмельницькому районі 6 випадків тоді, як за 9 місяців було зареєстровано всього 32 випадки в т.ч.: м. Хмельницький – 29, Хмельницький район – 3. Питома вага дітей серед захворілих складає 79%. Хворіють в більшості діти вікових категорій 5-9 років. За цей період випадки реєструвались в 21 школі серед дітей молодших класів та в 5-ти ДНЗ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.