Суд арештував гроші та печатки, вилучені з помешкання екс-голови Полонської РДА

Печерський районний суд Києва арештував 1400 доларів та дві печатки з відтисками Полонська райдержадміністрація та ФОП, вилучені в ході обшуку помешкання колишнього голови Полонської РДА Віктора Солодкого, викритого на вимаганні хабара.

Про це свідчить ухвала суду від 6 вересня.

Під час судового засідання прокурор вказав, що метою арешту коштів є забезпечення цілей кримінального провадження та конфіскації майна.

Як писав НГП, 21 серпня співробітники Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області та працівниками Національної поліції України викрили в одержанні неправомірної вигоди голову Полонської районної державної адміністрації Віктора Солодкого.

Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 тис. 900 доларів за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

Голову РДА затримано під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15700 доларів.

Солодкому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.