У Симчишина пропонують не виділяти 3,5 млн грн з міського бюджету на Палац спорту, бо мільйони дала держава

Депутатам Хмельницької міської ради пропонується підтримати проект рішення сесії щодо внесення змін до бюджету Хмельницького на 2018 рік зі зменшенням фінансування на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а.

У пояснювальній записці сказано, що буде зменшено призначення на будівництво Палацу спорту, в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації на 3 млн 530 тис. грн (в зв’язку з виділенням додаткових коштів в сумі 27 млн грн з державного бюджету).

Нагадаємо, що цієї весни хмельницькі депутати проголосували за виділення 6,2 млн грн на виготовлення проектно-кошторисної документації та початок будівельних робіт зі зведення Палацу спорту. На виготовлення проектно-кошторисної документації пішло 1,48 млн грн. Ще 152,2 тис. грн використано на інженерно-геологічні вишукування і 179,4 тис. грн – на експертизу проекту будівництва Палацу спорту.

Як писав НГП, 21 вересня управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради оголосило тендер на будівництво Палацу спорту на вул. Прибузькій, 5/1а у Хмельницькому загальною вартістю 277 млн 31 тис. грн.

Згідно з тендерною документацією, будівництво об’єкту триватиме до 31 грудня 2020 року.

Крім цього, 4 липня Кабмін затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 150 млн грн на будівництво/реконструкцію палаців спорту у 2018 році. Хмельницькому дісталося 27 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Дуже правильно! Усе на депозит!

  2. Зараз у нашій корумпованій державі будувати значить фактично вкрасти не менше 30 відсотків державних коштів. У обласному центрі цей палац спорту виглядає як сучасний спортзал, а назва просто смішна. Що це за палац, якщо у ньому 2,5 тис. глядачів ? Просто сором. Якщо влада хоче чим запамятатись, то будівництво обєкту не повинно бути таким дрібним . Глядачів повинно бути не менше 20 тис., тоді якісь співаки завітають чи скажімо загальні збори громади міста , а може й політики підтягнуться. Словом обєкт повинен бути збудований на майбутнє і бути гордістю міста. Чи не так ???

    • Які 20 тисяч? Зараз в Україні навіть на 10000 глядачів немає палаців спорту. На які спортивні події в нас збереться навіть 5000 глядачів? Стадіон на 8 000 за 10 років жодного разу не був заповнений. Для халявних концертів на День міста і перед виборами є площі, для загальних зборів є інтернет, це не 17 століття. Своє безпосереднє призначення обʼєкт повністю виконуватиме, я впевнений.

  3. При количестве всего 2000 зрителей,Дворцом не назавёшь.Это так себе-зал.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.