Хмельницького прикордонника, затриманого на хабарі, посадили під домашній арешт

Шевченківський районний суд Львова обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на 60 днів заступнику начальника відділу – начальнику відділення продовольчого забезпечення відділу тилового забезпечення Національної академії ДПС України ім. Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Наразі вирішується питання про відсторонення підозрюваного від виконання посадових обов`язків. Досліджується питання причетності інших посадових осіб ДПС України до вчинення вказаного злочину.

Як писав НГП, 18 вересня слідчі військової прокуратури Західного регіону України за матеріалами та спільно з Департаментом захисту економіки Нацполіції України за участю Департаменту внутрішньої безпеки ДПС України задокументували факт вимагання та одержання неправомірної вигоди вказаним посадовцем.

Кошти у розмірі 58150 грн призначалися за сприяння та укладення договорів на поставку продуктів харчування для потреб Академії. Документи, що підтверджують поставку зазначеної продукції, вилучено під час проведення обшуків у службових кабінетах навчального закладу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.