Хмельницька школа, де була пожежа, відновить навчання 22 вересня – директор

Директор Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №1 Олена Броварська заявила, що заклад відновить навчальний процес у суботу, 22 вересня.

Про це вона сказала у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“У четвер занять не буде, їх переносиме на суботу з дозволу департаменту освіти і науки. Водночас завтра, 20 вересня розпочинаємо ремонтні роботи у приміщенні, де сталася пожежа. Зокрема, це стосується крила, де розміщений спортзал, а також два класи – до них обмежимо доступ”, – зазначила вона.

За словами Броварської, пожежу, яка сьогодні спалахнула на 4 поверсі, помітив охоронець та окремі вчителі.

“Вони побачили дим над дахом школи, тому спочатку не змогли зорієнтуватися: чи горить наш заклад, чи пожежа у прилеглому приватному сектору. Разом з тим, адмінстрація школи організувала евакуацію 395 учнів. З цим упоралися швидко, оскільки в цей час молодші класи були на вулиці. Коли прибули пожежники, жодної дитини, ані в приміщенні, ані на території школи, не було”, – зазначила директор.

Фото ДСНС

Броварська додала, що ймовірною пожежою може бути замикання електропроводки у підсобному приміщенні спортзалу. Далі вогонь розповсюдився на спортивні мати та інший інвентар.

Як писав НГП, сьогодні зранку виникла пожежа в спеціальній загальноосвітній школі №1 у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.