У центрі Хмельницького горіла школа, в якій було виявлено 15 порушень пожежної безпеки

Сьогодні зранку виникла пожежа в спеціальній загальноосвітній школі №1 у Хмельницькому.

Фото читачів НГП

Як повідомляє Головне управління ДСНС в області, пожежа виникла на 4 поверсі у підсобному приміщенні спортзалу. На час прибуття горіло 35 квадратів.

Пожежу локалізовано 10.38, ліквідовано 10.57. поширення вогню не допущено. Персоналом навчального закладу евакуйовано 482 чоловіки, з яких 395 дітей.

Фото читачів НГП

До ліквідації було залучено 10 одиниць пожежної та спецтехніки ДСНС та 42 рятувальників.

У коментарі НГП міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що пожежа завдала незначних збитків.

“Доведеться відремонтувати трохи дах і спортивний зал школи, який і так збиралися ремонтувати наступного року. Зал був у дуже поганому стані”, – сказав він.

При цьому очільник міста подякував пожежній службі, яка блискавично і професійно спрацювала.

Як вдалося з’ясувати “Незалежному громадському порталу”, у червні 2018 року відбулася позапланова перевірка ЗОШ №1 Хмельницького за участю фахівця ДСНС Ярослава Шевцова і заступника директора Джульєтти Попович. В результаті було зафіксовано 15 порушень.

Серед них: дерев’яні конструкції не піддано вогнезахисному обробленню; заклад не обладнано системою оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей 3-го типу; навчальний заклад не дообладнано системою пожежної сигналізації; не розроблені для кожного приміщення та не затверджені інструкції про заходи пожежної безпеки; не заборонено використання побутових електронагрівальних приладів; допущено зниження класу вогнестійкості елементів
заповнення прорізів у протипожежних перешкодах в приміщенні електрощитової та горищному приміщенні та інші.

“Щорічно спостерігаємо брак фінансування на статті, які пов’язані з пожежною безпекою. Так, лише на проведення вогнезахисної обробки даху школи необхідно понад 30 тис. грн”, – розповіла НГП одна з освітян закладу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Яка причина пожежі ???

  2. Версії, перевірки, акти, фінансування.
    Для чого це все?
    Правда дуже просто. В каптьорці, де виникла пожежа фізруки організували міні-бар з чайником, мікроволновкою, холодильником. Там постійно курили. Попередній директор все це знала і їй було все одно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.