Поліція вилучила документацію на будівництво 10-поверхового будинку в Хмельницькому

Слідчий відділ хмельницького відділу Нацполіції отримав тимчасовий доступ з можливістю вилучити документу, які пов’язані зі зведенням 10-поверхового будинку з автостоянкою в двох рівнях на вул. Тернопільська,34 А у Хмельницькому.

Про це зазначено в ухвалах Хмельницького міськрайонного суду від 4 вересня.

У клопотанні слідчого сказано, що службові особи ПМП «Лідер» та управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради внесли завідомо неправдиві відомості про цільове призначення земельної ділянки в декларацію про початок виконання будівельних робіт №ХМ 083152590240 від 15.09.2015 з будівництва багатоквартирного будинку на вул. Тернопільська, 34 А.

Крім того, під час досудового розслідування з’ясновано, що наказом управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради №64 від 07.03.2018 року затверджено аналогічні містобудівні умови та обмеження для будівництва багатоквартирного 10-ти поверхового будинку з автостоянкою в двох рівнях на Тернопільській, 34 А, які раніше були скасовані рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради №797 від. 12.11.2015 року.

В ході досудового розслідування встановлено, що 15.06.2015 року управлінням архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів затверджено містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки № 186/ГП-25.1-04 на вул. Тернопільська, 34 А.

Слідство вилучає необхідну документацію у ПМП «Лідер» (проектно-кошторисну документацію будівництва багатоквартирного будинку; договірну ціну до договору підряду; первинну звітну і виробничу документацію на виконання будівельних робіт: відомості списання матеріалів, журнали виконання робіт, журнал авторського нагляду, акти огляду прихованих робіт, акти випробувань, товарно-транспортні накладні), управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції в Хмельницькій області (декларації ПМП «Лідер» про початок виконання будівельних робіт на вул. Тернопільська, 34 А та всієї іншої документації (накази, розпорядження, тощо), щодо будівництва вище вказаного об’єкта) і ТОВ «Хмельницькагропроект» (проектної документації, містобудівних умов та обмежень 10-поверхового житлового будинку з автостоянкою в двох рівнях на вул. Тернопільська, 34 А).

Як писав НГП, державне підприємство “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя” під час коригування генплану Хмельницького зазначило земельну ділянку площею 0,34 га на вулиці Тернопільська, 34А територією багатоквартирної забудови.

Раніше народний депутат із 187 виборчого округу, екс-мер Хмельницького Сергій Мельник виступив проти будівництва багатоповерхівки на земельній ділянці на вулиці Тернопільська, 34А.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. А коли візьмуться за гараж на вулиці Цегельній, який перекрив цю вулицю?

 2. А коли візьмуться за забудову набережної?? Кам’янецька 2а і досі будується.

 3. Шановні люди!
  Щоб хтось, за щось ВЗЯВСЯ треба бути не байдужими в першу чергу Вам. Якщо Ви бачите факти порушення, звертайтесь в відповідні органи. Може, всі гуртом, ми все таки доб’ємося, щоб жити достойно в своїй країні.
  Мешканці по Тернопільській вже 4 роки відстоюють своє право жити спокійно в НЕЗРУЙНОВАНОМУ будинку, а звертаються в різні органи і інстанції.

 4. На Панаса мирного будинок мав здатись ще в 2009 році. До сих пір іде куча судів. Нашій владі разом з поліцією всеодно на людей.

  • той ПМП “ЛІДЕР” давно треба вилучити зі списку забудовників нашого міста….фірма–РОГА ТА КОПИТА….З нелегальними працівниками….мінімальною зарплатою та поганою якістю будівельних робіт !!!!

 5. ой что то мне кажется что все скоро вернут -и стройка благополучно завершится

 6. да чуть не забыл скоро владельца сенчука увидите в избирательных списках всеми любимой батькивщины

 7. Не правда , я від Свободи буду балатуватись .

 8. Треба вилучити земельну ділянку в запас міста , мешканці прилеглих будинків готові за власні кошти облаштувати на тому місті сквер імені Сінчука

 9. Так, так… І давайте всі разом пригадаємо Кульгука і самочинним будівництвом на Зарічанській, 38, та його транспортною “рєхвормою” під назвою “дбаю про мешканців свого міста”, поки він ще не почав від когось балотовуватись.

  • Кульгук також від батьківщини буде балатуватись в наступну раду , щоб закінчити транспортну рехформу .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.