У Хмельницькому на 34 сотках землі таки “виросте” багатоповерхівка, проти якої повстав нардеп і частина мешканців

Державне підприємство “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя” під час коригування генплану Хмельницького зазначило земельну ділянку площею 0,34 га на вулиці Тернопільська, 34А територією багатоквартирної забудови.

Про це зазначено у відповіді міського голови Олександра Симчишина на депутатський запит Сергій Мельника.

Крім того, мер повідомив, що 7 березня 2018 року управління архітектури та містобудвання міськради видало містобудівні умови ПМП “Лідер” на будівництво багатоповерхового будинку з автостоянкою для легкових автомобілів в двох рівнях на вул.Тернопільській, 34А.

Також це підприємство з березня 2014 року орендує вказану земельну ділянку для обслуговування приміщення прохідної терміном на 10 років.

Симчишин зауважив, що питаннями надання дозволу на будівництво та проведенням перевірок об’єктів будівництва на відповідність чинному законодавству, опікується управління держархітектурної інспекції.

Як писав НГП, народний депутат із 187 виборчого округу, екс-мер Хмельницького Сергій Мельник виступив проти будівництва багатоповерхівки на земельній ділянці на вулиці Тернопільська, 34А.

Обранець зазначив, що ще 2015 року виконком скасував містобудівні умови та обмеження забудови цієї земельної ділянки. У травні 2017 року управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області скасувало реєстрацію про початок виконання будівельних робіт на вулиці Тернопільська, 34А.

“Поряд із зазначеною земельною ділянкою (вул. Тернопільська, 34А – НГП)розташований багатоквартирний будинок, збудований декілька десятиліть тому на пагорбі без застосування сучасних будівельних засобів та технологій. Через що нове будівництво може призвести до пошкодження, руйнування вказаного будинку та інших незворотних наслідків”, – попередив Мельник.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. Подпись мера Сымчишина, согласно Практической графологии, “характеризует склонность индивидуума к большей или меньшей степени навязчивости в мыслях и действиях. То есть, по сравнению о другими людьми, у такого субъекта легко возникает “навязчивость” какой-либо мысли, привычки или, например, мелодии.
  Что касается здоровья, то следует обратить внимание на состояние нервной системы: возможны неврозы, в частности, невроз навязчивы состояний. Также может наблюдаться склонность к повышению артериального давления. “

 2. Сьогоднішня “чесна” влада робить все ,щоб мешканці погодились на це будівництво і підписали самі собі вирок, а вони будуть спостерігати збоку і чекати для себе вигоди.
  Їм наплювати на людей, на закон.Влада робить все ,щоб змінити генплан, порушуючи закони, не враховуючи думку громади, рішення міської ради та суду.
  Попередні містобудівні умови були скасовані на підставі того, до земельная ділянка надавалась для обслуговування приміщення прохідної, а не для будівництва. Законність цього рішення була підтверджена Вінницької апеляцією.
  І зараз згідно договору оренди земля іде для обслуговування приміщення прохідної, але містобудівні умови знову видались.
  То де різниця між діями ” попередників” і “чесної” влади ?????

  • Крадуть у вишиванках під червоно – чорним прапором і портретом бандери у руках))

   • Сволота прийшла порядок в своїх кишенях навела , а за вас люди з аварійного будинку забули .

    • Этим жильцам не повезло. Был бы сейчас 2014 год, все активисты свободы во главе с нынешним мером стояли бы возле их дома, проклинали бы власть, застройщика, всех хапуг, обещали бы защиту. На халяву.Сейчас, им наверное надо скинуться, и дать меру больше, чем застройщик дал.

 3. Перша і друга карта показують зовсім інші локації. Треба орієнтуватися по першій карті і кадастру, наскільки я розумію. А другу карту з Гуглу варто удалити або поміняти, щоб не вводити читачів в оману.

 4. Підпис шаленої бджілки.

 5. Ще б придивились до “заріччя” навпроти колишньоі швейноі фабрики….там теж можна звести гарну новобудову!

 6. Добре, що договорились. А то подумалось, що в мерії якісь відморозки. Всім все дозволяють, навіть на річках і парках. А ця новобудова хіба в чомусь винна.

  • Так, так,
   саме “договорнячок”. Так згідно чинного законодавства діє влада. А новобудова, будівництво, якої може призвести до руйнації будинку, в якому живуть більше 120 людей ( в тому числі 10 багатодітних сімей) стане візитівкою цієї влади. Але знову забули про мешканців, які будуть боротися до останнього.

 7. О, як це знайомо, це не влада, це система. Залежність від грошей, тотальна хвороба усіх влад. Призабута історія із скасуванням дозволів, умов і т.п. по зарічанській, 38. папереднікі почали, паслідовнікі продовжили. усе не дійсне, усі за незаконність споруд. проте результать кримінальчиком затягує від такої “законності”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.