Справа Харкавого: апеляція відправила обвинувальний акт до суду першої інстанції

Сьогодні колегія суддів Апеляційного суду Хмельницької області скасувала ухвалу Хмельницького міськрайонного суду щодо повернення прокурору САП обвинувального акту по депутату обласної ради Миколі Харкавому через невідповідність вимогам КПК України.

Відповідну резолютивну частину судового рішення оголосив головуючий суддя Микола Матущак.

Під час розгляду апеляційної скарги прокурор Ігор Щур заявив, що ані обвинувачений Харкавий, ані його захисники до цього не висловлювали зауважень органам досудового розслідування щодо неповноти або суперечливості складення обвинувального акту.

Також, на думку антикорупційного прокурора, оцінка доказів у кримінальному провадженні здійснюється не на підготовчому засіданні, а в процесі самого розгляду. Натомість місцевий суд “зробив глибокі висновки про невідповідність тверджень обвинувального акту фактичним обставинам кримінального провадження”, вважає державний обвинувач.

Депутат Харкавий, як і в суді першої інстанції, наполягав, що правоохоронці не дотрималася презумції невинуватості. Він також просив пояснити, у чому конкретно він обвинувачується.

“Якщо мене обвинувачують у шахрайстві (ст. 190 ККУ), що передбачає добровільну передачу коштів або їх заволодіння, тоді, як розуміти її (потерпілу, директора школи-інтернат Олену Козлову – НГП) заяву до Нацполіції, в якій пише про вимагання грошей”, – наголосив обранець.

І додав: “ніяких дій щодо Козлової я не вчиняв”.

Захисник Харкавого Олександр Плахотнюк, зацитувавши частину акту обвинувачення (аркуш 10), висловив думку: “З формулювання випливає, що Харкавий шляхом переконання просив гроші у Козлової, щоб Фрідман, Гладуняк (депутати облради – НГП) і Загородний (голова ради -НГП) не перешкоджали її діяльності, і всі троє сприяли призначенню на посаду директора… Поясність, як мені захищатися від такого формулювання обвинувачення?” – запитав адвокат.

Адковат потерпілої Козлової зауважив, що в обвинувальному акті прокурор не зазначив, що мав місце факт змови між Харкавим та головою ради і згаданими двома депутатами. Однак це буде досліджуватися під час судового розгляду. При цьому захисник звернув увагу, що усі дії Харкавого щодо Козлової, лягли в основу обвинувального акту.

Після оголошення повного тексту ухвали Апеляційного суду Хмельницької області обвинувальний акт у справі депутата Харкавого має надійти на повторний розгляд суддівської колегії Хмельницького міськрайонного суду.

Як відомо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура Генпрокуратури склала обвинувальний акт стосовно депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 94

 1. Як так зрозумів, що цього персонажа треба випукскати, вибачатись і ще й заплатити компенсацію за моральні страждання і підрив репутації…

  • Прям капитан очевидность!)) Тільки кого відпускати і звідки?, цікаво – Козлову може вже закрили? І за чию підірвану репутацію так вболіваєте – НАБУ чи САП?

   • Не сипте мені сіль на рану. Мені пече. Не прийшла в суд, тому що свято було, ноги відмовились нести мене туди! І язик в мене чомусь онімів в той день! Зрозумійте мене, я вже також бачу, що з цього роя не вийде ні ________ – нічого не вийде. Але, як співав Мозговий – «не в тім печаль» моя головна вже тепер. Цей рій весь на мене пішов! Якщо ви всі не дурні, то зрозумієте чому я така? – мене бджоли кусають!, останнім часом рій літає скрізь за мною. Це ж був мій рій! А тепер вони проти мене! Ви мене зрозуміли? Чи ви дурні і безсовісні? Жалійте мене, вам що жалко пожаліти мене??? Якщо пожалієте, я буду така вдячна, що направлю вам цілий рій! Хочете меду? Такого меду ви ще не їли! Я ще й викачаю прийду, щоб ви знали як правильно викачувати! Давайте так: спочатку ваш мед, потім відразу мій рій до вас. Все по порядку. Ясно? Довго не думайте, мені немає вже коли думати!

    • ??????????????????Шлю Козловій летучих мишей, для разнообразія! Кажуть, що летучі миші є природнім резервуаром бешенства. Ну сказу, це якраз для неї, хай гризуться між собою!

     • До відома науково-дослідних інститутів та лабораторій! Козлова – природний резервуар сказу.

     • Козлова Олена Володимирівна, 11.03.1970 р.н. Носій!

    • ))) З цього роя не вийде нічого!!!оце то точно! Тримає ніс по вітру, як Ведмідь, запахло смаженим?!

    • Щось страшне робиться! Декілька роїв, декілька! Добре, що хоч трутні за мене, трутні зі мною і за мене! І вони мене не кусають! Ясно?

    • Бо в трутнів немає жала, і зубів

  • Матеріал з Вікіпедії. Череп у всіх ведмедів великий, зазвичай з видовженим лицевим відділом та розвиненими гребнями (про мозок нічого не пишуть). Нюх розвинений дуже добре, слух та зір — гірше. Інформація говорить сама за себе.

 2. Ведмідь трохи тугодум, по ходу. Аж тільки дійшло до нього, що Людину вже більше року ні за що судять, навіть не зуміли сформулювати обвинувачення! Вже всій області давно відомо, а він десь в лісі ходив, чекав пока шишка впаде на голову.

  • Не плутай значення: “не зуміли” та “не захотіли”. А щодо нашої прокуратури взагалі, то “тюрма за ними плаче!”, із ними необхідно діяти за принципом Міхо: всіх в один день скосити і під корінь

   • Шановний Корчагін, ми з Вами на «ти» не переходили, здається. Говорити – не мішки носити. Беріть і косіть, якщо вже вмієте і знаєте як. Вважаю, що саме не зуміли, тому що розуму не вистачає, достойних і справжніх фахівців – одиниці, але вони є й в прокуратурі. А в даному випадку натрапили на таких, очевидно, які не зуміли. І вже й не зуміють! А Ви косіть, косіть, не «тріпайтесь», а косіть.

   • Крім цього, не було і немає підстав, щоб щось зуміти, навіть якщо комусь дуже хотілось! І це основне! Тому це Ви, шановний Корчагін, не плутайте понять!

   • Пашка, ти вже по фамілії рішив цього разу виступати? Я вже думав де ти пропав? Павка Корчагін жив!? Шо одумався? Як будеш косити, то скоси свою екс-подружку Козлову заодно з прокурорами по справі Харкавого, будь мужиком! Правильно, під корінь їх, разом!!! Я тобі на ти, звиняй, бо ти мені пока непонятен! Жду твого вихода на главну сцену!

   • Пашка, і слухай-но, якщо Козлова таки не екс-подружка твоя, а настояща, то добийся, щоб прокуратура і зуміла, і захотіла! – по її справі за розтрату бюджетних грошей! Постав ультиматум їм! Там нормальна стаття Козловій світить. І я чув, що коли бажати комусь тюрму, як вона бажала, то тюрма не плаче, а радо стрічає, саме тих, хто перший почав бажати! Повертається тоді все так, закони природи такі.

 3. Як обвинувальний акт можна назвати обгрунтованим і послідовним, якщо потерпілому і просто людям зі сторони не зрозуміло за що конкретно його судять

  • Не забувайте, що потєрпєвша в нас одна, і вчора в судове засідання вона не з‘явилась. Потєрпєла крушение надежд и мечт!)

   • Так, я потерпіла, я так потерпіла в житті, що вже не можу терпіти цієї нестерпності. У мене нетерпимість і нетерпіння перед судом! Я хочу відпочинку, а вони пропонують мене посадити, але я ж непосидюча, розумієте?!, я не хочу сидіти!!! Ні в якому разі! Ні в цьому, ні в тому! Тому я потерпіла, запам‘ятайте.

    • Мене правоохоронці хочуть посадити! І кажуть, що мої пояснення про те, що в мене й так сидяча робота в Славутинці – не аргумент для них! Через це я до них вже нетерпляча. Вони ніби перестали чути мене. А я ж усунула, все, що могла – усунула. Ой, вибачте, в мене знову нетерпіння.

     • Скільки змогла – усунула! Скільки не змогла – не усунула. Тут і треба шукати причину симптомів нетерпіння.

     • Бюджетні гроші усунула, тільки шляхи усунення не встигла і не змогла усунути, тому що це неможливо. Забула, що це не її гроші і не ті, які разом з НАБУ намагались всунути, а бюджетні! Тобто, в обох випадках не зуміла, тільки по різному для себе!

   • Є рецепт: смоли гарячої випити! Нетерпіння зніме, як рукою!!!

 4. У даному випадку ми бачимо порушення норм процесуального права слідчими САП, які не змогли встановити фактичних обставин скоєння “злочину” Харкавим, а саме самого факту отримання неправомірної вигоди, що має велике значення для закриття справи, неправильні визначення предметів доказів у справі, необґрунтовані висновки слідчих, фактично відсутність обґрунтування висновків доказами та інші порушення норм процесуального права, що стосуються доказу скоєння злочину. Відповідно зараз можна диванним експертам робити коменти, але всі обставини скоєння “злочину” викликають дуже великий сумнів і вказують на те, що справа була “замовлена” (сфабрикована) і все робилося на швидку руку. Самого факту отримання хабара не було доведено, так як цього не було. Грошей у звинуваченого не виявили, відбитків на руках, на “грошах” немає а гроші були закладені в номері, щоб скомпроментувати вищезазначену особу. Робіть висновки самі, у нас в країні любу людину можуть звинуватити в чому завгодно. На рахунок компенсації це вирішувати Харкавому, а вибачитись це як пити дай потрібно зробити і не тільки в усній формі.

  • Ви якийсь дуже дивний мисливець на ведмедів, можна сказати, що диванний. Якби ви були юристом, то вам би мало б бути соромно за таку аргументацію до Вашого диванного коментаря. А якщо ви просто любитель, то зводити все до вибачення – не мисливська справа! Ви хочете запропонувати написати листа Харкавому, щоб залагодити це все, що натворили в його житті? То запийте цю ідею водою! До речі, Ви не ходили на курси балерин разом з Козловою? Таке враження, що в одній групі тренувались.

  • Я згідний з тим, що робити висновки для вироку, писати його і судити взагалі в даній справі мають судді, а не всі підряд. І справжні захисники не можуть бажати Харкавому вибачень зі сторони САП. Це справді дивно звучить, як мінімум. Всі, без виключення, коментарі тут можна впевнено називати диванними. Але хочу зауважити про те, що будь-які припущення, що висловлюються публічно і не несуть в собі будь-яких підтверджень, особливо якщо їх намагаються подати як юридично обґрунтовані, якщо й справляють якийсь вплив, то потрібно зважати на те, що цей вплив може бути незаслужено негативним. Юридичні обґрунтування висловлюються в суді, там їм і надається оцінка. А тут, серед окремих просто людських думок, мисливці разом з ведмедями ведуть боротьбу проти себе і проти того, хто сам доведе в суді свою невинуватість. Тобто, ведмежу послугу роблять псевдозахисники своєю псевдодопомогою, якщо подивитись на це зі сторони.

   • Тяжело в деревне без нагана!!!Що значить вибачення? За таке вибачення-пробачення? Може ще воздушный поцелуй? Я б на місці Харкавого так розвернув би кожуха до цих грамотєів і їхніх прихвостнів, що їм би більше ніколи не захотілось грати і гратись з життям людей. В них вже коліна трясуться і очі смикаються, тільки вони думають, що іхня гра ще грається. Хай думають.

    • Уявила) Що ще додати, якщо в суді сказано і зафіксовано – «на думку державного обвинувача місцевий суд зробив глибокі висновки про невідповідність тверджень обвинувального акту фактичним обставинам кримінального провадження.» Сам прокурор це озвучив і визнав!

    • Їм є що уявляти, в них всьо пропало, Финита ля Комедия!

    • Воздушного змія уявляє вона, скоріш за все. Великого, бо багато всього написати і вмістити треба на ньому. Тільки не поможе цій змії такий змій. І все їхнє кубло приречене!

  • А сонце в клітинку вони не уявляють замість воздушного змія????? Це кубло Козлової, разом з всіма організаторами справи приречене на провал, це ясно як білий день. І це як пити ГАРЯЧОЇ СМОЛИ дай їм перед їхніми вибаченнями за це все, що вони сфабрикували проти Миколи Харкавого! Це дуже мудрий і порядний чоловік, тому їм аукнеться це все дуже скоро вже! Письмово, усно і реально!

 5. Я хочу сказати тільки одне, що ця тяганина, яка триває уже понад року, не має під собою підгрунття, так як був би факт хабара справа уже давно закінчилася а в даному випадку слідчим САП не хватає (і в них скоріше немає) доказів проти Харкавого, просто шкода нервів і втраченого часу. Чому не судять Козлову за дачу хабара, за розтрату коштів в Славутинці? Тому що вона на стороні замовників справи. Нічого, як кажуть, час покаже хто був замовник

  • Та я вас прошу, не шкодуйте ви вже так свого часу і нервів, чи часу і нервів САП! Він був не втрачений, повірте! Цей час був для того, щоб зрозуміти – хто є хто, в тому числі й ви. Ви для себе зрозуміли де ви є і на чиїй стороні? Ось і добре. Нікнейм у вас, правда, якийсь рагульний, але це не страшно, є страшніші речі, набагато, як от брехня, наприклад. То коли називатимуть прізвища замовників, важливо, щоб ваш нік не почав автоматично змінюватись. Бо негарно буде, ой негарно!)

   • Что-то в этом есть. Я бы даже сказал, что комментарий Правдолюбца можно назвать «рагульним». Всего ему жаль и ничего не ясно. Обидного в этом слове нет, обычное, сленговое, не мат. Непонятный комментарий, слегка сомнительный в изложении текста, вот и всё. И будет ли желание быть Правдолюбцем в тот момент, когда станут известны имена всех реальных заказчиков и причастных к этому делу, кроме Козловой – что-то в этом есть.

    • Отож і я про це!!!Менталітет нашого народу дає підстави допускати й таке.

  • Про втрачений час можна говорити безкінечно, це глибока тема, що дає поле для філософських дискусій. І для конкретних дискусій також. Конкретно назвіть прізвища замовників – допоможіть правоохоронним органам, тим більше якщо маєте докази того, що Козлова залишається непокараною через зв‘язок саме з замовниками по даній справі. Тому що посилання на час, як і неоднозначне твердження про те, що САП «скоріше не має доказів проти Харкавого» свідчить про бажання поговорити, але не нести відповідальність за свої твердження. Час не зробить дії, час тільки покаже, що вони були зроблені або не зроблені для того, щоб встановити істину. Тому «правдолюбців» (серед яких можуть виявитись і замовники, і їхні помічники, і ті, що працюють на 2 або й більше фронти) може бути багато, а тих, хто діє задля правди – не дуже багато. Така правда життя!, як кажуть.

   • Тонко і правильно! Як пишуть «слідчим САП не хватає (і в них скоріше не має) доказів», то неясно що ці прості люди хочуть стверджувати і на чию користь виходить? Пациент скорее жив? Звідси й з‘являються всі теревені. Всім відомо вже, що хабара не було, то так і пишіть, якщо ви проста людина, яка хоче висловити свою позицію. А ваше словоблудство в таких справах може сприйматись класично – як і вашим, і нашим. В цьому ви неоригінальні, таких в нас основна маса народу, які люблять поговорити про все, але часто навіть не задумуються над потоком своїх слів і над наслідками.

  • Читаю собі і думаю. Цей Правдолюбець був би радий, якби був факт хабара, так? Тоді б йому було не шкода нервів і втраченого часу, так? Нехай піде до НАБУ і організує Козловій ліфта, щоб не шукала зараз, як ранений індеец, і щоб було їй до повного букету, як вам така ідея?? І час не буде втрачений! І ніхто не буде звинувачувати його в непонятних коментарях, і подозревать не будуть.?Ще й всі замовники по справі Харкавого засвітяться і все буде ясно. Оце я понімаю був би Правдолюбець!

  • Шо за качели?!Я давно сказав діагноз.Цим слідчим САП не хватає. Бракує! І гроші тут не поможуть. На базарі не купиш.

 6. А я з нетерпінням чекаю, щоб вже пошвидше Микола Харкавий поклав на лопатки і гарно так, по закону, цих всіх козлів і козлових! Бачу, що скоро це так і буде!

 7. Читаючи коментаріїстає зрозуміло, хмельничанин-подолянин одна і та персона, яка намагається видати себе за юриста. Я так розумію, що мисливець і правдолюбець це не юристи а пересічні громадяни і не потрібно давати оцінку нікнеймам, люди написали те, що думають і я згоден з тим що справа замовна, сфабрикована і у слідчих фактично немає що предявити, вони змінюють статті у ході процесу і т.д. А де ж козлова? На засідання не зявляється, її не судять за розтрату коштів. Дивно. Цікаво чи почалося за цим питанням слідство і на якому воно етапі? Це як потрібно було міцно сидіти на гачку в убезівців, щоб піти на таку підлу підставу і зіпсувати людині життя. Але, як кажуть, з часом все тайне стане явним

  • Я подолянин, але не хмельничанин, я кам’янчанин! Ви побачили в мені і моєму коментарі юриста? Дякую за такий неочікуваний комплімент, однак я не є юристом за фахом, я педагог-психолог. Добре знаю Козлову. Харкавого не знаю, тільки бачив і чув, але я підтримую саме його! Просто словом підтримую. Можливо, на відміну від Вас. Хочу зауважити, що у Вас суперечлива логіка. Особливо про те, хто ким хоче видаватись. Якщо юрист є юристом, то він є, і там, де це потрібно і доречно, а не намагається видаватись ним, скрізь. Якщо проста людина є простою, то вона є такою і висловлює свої думки, а не намагається видаватись такою і складно доводити це комусь. Прочитав решту коментарів. Правдолюбець, як підмітили земляки, якийсь таки рагульний нікнейм, навіть через те, що має російські корені походження. Мені більше подобається чисто український варіант – Правдолюб! Але в усіх є право вибору і свобода слова. І здається, що це Ви даєте оцінку коментарям людей по їхніх псевдонімах. Не можу підтримати Вас в цьому, на жаль. Крім цього, Ви нібито не написали чогось нового відносно фабрикації справи, Ви повторили те, що сказано і написано багатьма іншими людьми вже багато разів, що почуто на відеозаписах і підтверджено судом. Не потрібно додаткового часу, щоб зрозуміти, що справа сфабрикована. Насамкінець, хочу побажати Вам бути самому за себе, тоді Вам не прийдеться шукати ворогів серед тих, хто розділяє Ваші думки.

 8. Віримо в перемогу нашого Депутата! Микола Олександрович, Ви набагато сильніший, ніж навіть Ви сам думаєте про себе! Ми з Вами! Не знаємо – як Ви?, але ми не пробачаємо підлості відносно Вас і тих, хто сфабрикував цю справу!

  • Ми знаємо, що без політики тут не обійшлося! Це все організовувалось спеціально, щоб послабити позицію і усунути одного з найактивніших депутатів обласної ради, ще й перспективного! Про замовників відкрито не говорять поки що, але нехай вони не сумніваються, що їхні імена вже відомі!

 9. Маю бажання висловити свої думки, після прочитаного, побаченого, і не тільки. Приємно здивований небайдужістю людей – з однієї сторони, за що засвідчую свою особисту повагу і підтримку, я з вами – за одне! З іншої сторони – нічим не здивований, просто скажу всім лошмандеям, які безпосередньо причетні до фабрикації справи Харкавого і мають нахабність залишатись поблизу нього в своїх ганебних і нездійсненних цілях, наступне: заберіть свої брудні руки від Миколи Харкавого!!! Вам вже пізно це робити, ваші брудні руки вже опізнані, але просто заберіть – останнє попередження! Микола Харкавий – державницька людина, який своє життя присвятив митній службі України, на вашу велику заздрість, бо вам до нього і до його особистих професійних досягнень – як до неба рачки! Його однозначна перемога в цій грі – вже передбачувана і зрозуміла! Тому криси, які не встигли з корабля – шукайте нори. Але ви ж бики, можете не влізти в нору. Ваші проблеми. Час пішов!

 10. 1) «Обвинувальний акт визнаний судом незрозумілим, суперечливим, неконкретним і таким, що не містить чітко сформульованого обвинувачення, що свідчить про необгрунтованість обвинувачення» – з ухвали суду.
  2) пункт 1) не спростований і не може бути спростований, ніяким чином.
  3) призначення дати слухання справи по суті.
  4) вирок суду. Яким може бути вирок суду, виходячи з всіх попередніх пунктів? На підставі Закону і вже відомих фактів. Про докази – в чому питання?, немає що доказувати!
  5) читайте попередній коментар і всі, кого стосується – шукайте нори!

 11. Микола Олександрович, Ви справитесь з ними всіма! Знайте, дуже багатьох людей, яких Ви не знаєте, поважають Вас як Людину, патріота і визнаного фахівця своєї справи, що підтверджено десятками років Вашої праці на благо держави! Ви якісно вирізняєтесь на фоні лжепатріотів і лжедіячів, які намагаються замалюватись Вашими друзями і захисниками в цій ситуації! Саме за Вами особисто – правда і перемога, залишайтесь таким же непохитним, як Ви є!

  • Наш Микола Олександрович – неперевершений і незламний!!!

   • Знаєте що хочу додати? Микола Харкавий це депутат, який не той депутат, коли йому щось потрібно як депутату, це людина насамперед, і він не шукає своїх виборців серед дітей! Ми всі це відчуваємо, тому завжди щиро чекаємо і раді Вам, дорогий наш Микола Олександрович! Вболіваємо за Вашу перемогу над темними силами! Вони не сильні, вони нікчемні! А Ви – наш улюблений і незамінний, ніким!

    • Не чийсь лиш дах потрібен дітям, а просте тепло і щирість, при його дарунку!

     • Всім депутатам на замітку! Вірю в щирість озвученого!

 12. Звернув увагу, що Харкавий постійно сам виступає в суді. Впевнено виступає, не намагається сподобатися всім, на жалість не давить, як це роблять інші в таких випадках. Все це видно і правду відчутно. Не дивно, що він має велику підтримку серед людей. Всі розуміють, що проти нього сфабрикували цю справу і хотіли, щоб він доказував, що він не лось. По іншому це не назвеш! Але я так спостерігаю і бачу, що все до того підійшло, що тепер якраз прокурори і слідчі нехай докажуть самі собі, що вони таки лосі, бо пішли на поводу в Козлової. Закрили б це кримінальне провадження давно і не ганьбили б правоохоронні органи, навіть те новостворене НАБУ, такими некомпетентними діями. Вчасне виявлення і визнання власних помилок сприяє удосконаленню, переконаний!

  • Знаючи широту і щирість душі Миколи Олександровича, його справжність як людини, зовсім не здивована тим, що до нього так притягуються люди. Він ніколи не буде стояти осторонь, якщо люди потребують допомоги, і завжди має свою власну думку! Це лідер, який ніколи не був чиїмось. Його людяність проявляється в цих всіх судових засіданнях, він з повагою до всіх відноситься, хоча йому немає за що оправдовуватись і що доказувати! Це кіно було потрібне комусь, хай дивляться! Вже по-тихеньку тікають головні герої. І люди все бачуть!

  • В Миколи Харкавого є чоловіча гідність і самодостатність, по житті, тому цілком зрозуміло, що він здатний сам постояти за себе. І з власного досвіду знаю, що ще й за інших постоїть, якщо потрібно! Помста – це не його методи. Рідкісно мудрий чоловік! Тепер дуже мало таких самородків! Виродків тільки багато, як бачимо, самородків і вольових людей – дуже мало. Але я особисто за відповідальність! Якщо мене чують, я – сивий чоловік, за це! Відповідальність всеодно наступить, рано чи пізно. То ж нехай все буде вчасно. На все воля Божа!

   • Тому нехай всі причетні до фабрикації справи проти Харкавого понесуть відповідальність!

   • Харкавий юрист і досвідчений керівник стількох підпорядкованих, що й вам не снилось, якщо хтось не знав. Тому, если вы врете, глядя мне в глаза – не обольщайтесь, я уже делаю вид, что верю вам! Це щоб розвіяти міфи наївних.

 13. Можливо, це прозвучить жорстко, але справедливо. Вибачайте, маю уявлення і принципи old school. Коли слово має заслужений генерал митної служби, обраний депутат обласної ради, то ті, хто поважає себе, в першу чергу, уважно слухає промову! Слухали судді. Хоча варто слухати всім, хто прийшов, якщо прийшли. До вашого образу буде тільки плюс. Кому немає що сказати – вже не прийшла. В тих, хто це замовив, вже також «бледный вид и макаронная походка». Все більш, ніж ясно. Я все сказав.

  • Бледный вид и макаронная походка – ось що викриває замовників і організаторів фабрикації справи М.О.Харкавого! Один з них справді так виглядає!)))))

  • Дуже слушне зауваження! Гумор тонкий, зрозуміє той, кому дано.)

  • Згідний, має бути повага до людини під час промови зі сторони усіх присутніх, адже це й елементарна культура

 14. Отримав заряд оптимізму. Наша нація таки підіймається з колін. Не за хлібом і видовищами йдуть, і це вже позитивна тенденція, на мою думку. Принаймні, в даній ситуації, це незаперечний факт. Розпочиналось все з гучних заяв і новин. Якомога більш брудно вливались перекручені деталі сенсації в голови людей місцевими ЗМІ, до яких додавались безглузді звинувачення і навіть писались вироки тими, хто звик писати новини. Це був анонс на всіх афішах області. Станом на сьогодні бачимо «зниклу безвісти потерпілу» і «полный штиль». А «обвинуваченого», якому намагались приписали головну роль в цьому серіалі, що планувався як блокбастер, не прописали обвинувачення, не було з чого склеїти. Серіал почали знімати без сценарію, тому зйомки йдуть до логічного завершення, так і не розпочавшись. Люди дають адекватну оцінку.

  • Бо маразм крепчал, я вам скажу простими словами, до тих пір, пока люди не почались дивитись це кіно на обидва ока! Хтось рішив, шо як є оселедець на голові, в руках шабля і воно кричить: «Слава Україні», то треба йти дивитись. Побачили? Продовжуйте дивитись, вже все видно! Скільки для області, для країни і взагалі в житті зробив Харкавий як державний службовець, депутат і людина, а скільки і чого, основне для кого, наробила ця трудяга Козлова? Самозванка! Треба було б бути сліпими, щоб не бачити чим дихає ця ходяча надзвичайна ситуація. Паплюжити нашу область вона не буде, нехай бере свій ходячий ліфт і вкрадені нею бюджетні гроші, і на поклони в НАБУ їй дорога! От тільки питання чи влізе в двері з цим всім прицепом??

  • Харкавий як був спокійний з самого початку, так і залишився. Спокій і врівноваженість ще більше підтверджують його непричетність до цього шоу. А ця бігала-бігала, як курка з яйцем, і так і не знеслась. Має чоловік надприродню мужність! Дай на другого, любого, на подушки пішов би матеріал, тут же!

 15. Почув сьогодні дуже влучний вислів: в нас пів країни активістів, працювати нема кому! Таки правда! Харкавий з інспектора десятки років йшов до генерала, я це знаю з своїх джерел, через те – заслужений, як тут згадувалось! Було чутно, при чому – на всіх рівнях, й його депутатські запити з різних питань: чи Хмельницького аеропорту, чи незаконного будівництва ГЕС, чи стану автомобільних доріг і багато інших питань області, людей області! Питань, які підіймались ним професійно і добросовісно, пока більшість сиділи і кліпали очима, тому що не їхнього розуму і не їхнього рівня вирішення то справи. Будемо казати, як є. Затерпли і сидять собі, багатьох, навіть і не знаючи що робиться навколо. Аж тут знайшлась якась Козлова (скажіть хтось хоча б – хто воно, де воно і що це воно собою являє?, крім 150 кг ваги тіла, десь як порося, вибачайте – щоб просто знати), якій хочеться бути директором школи! Це на чому стоїть теперішній світ, на яких принципах!?, щоб витрачати людський і ще й державний ресурс на обслуговування білої гарячки (навіть не білої, а чорної) цієї однієї з бажаючих бути активісткою?, яка святого за душею немає нічого, це вже всі зрозуміли і побачили, не говорячи про клепку в котелку, що знаходиться вище шиї! А хто ведеться на таке – перевіряв свій зв‘язок з реальністю? Перевірте – кому поперек горла став Харкавий своїми запитами?, якими відстоював інтереси жителів області, і все стане зрозуміло, напрягатись й не прийдеться, якщо вас це не стосується. Тих, кого стосується, вже походка видала!

  • А з яких своїх джерел знаєте? Не маю нічого проти, просто любопитно!

   • Не секрет. Біографію можна знайти у відкритому доступі в інтернеті. А позитивні відгуки як про фахівця чув від друзів, його колишніх колег з Львівської області і з центрального апарату служби – діючих! Прізвища можуть бути не відомі для всіх читачів, тому називати не буду, з етичних уявлень. Навіть якщо в чомусь в своєму коментарі я був неетичним, хоча старався бути об‘єктивним і справедливим, відповідно до ситуації, скажімо так.

  • А мені дуже любопитно знаєте що? на який з проектів наважилася б «непосидюча, типу активістка, потерпіла по житті і своїй натурі Козлова», в переривах між допитами і судами??? Тепер вже, тепер я маю на увазі. Х-фактор, Танці з зірками чи все ж таки Зважені і щасливі? Куди б свою заяву подала, крім НАБУ? В Х-фактор їй не хочеться більше, думаю, бо ж на останнє прослуховування не прийшла, голос видно пропав, або талант, сама пропала, все пропало?

   • ))))))Бажаю всім спокійної ночі)))))) Про Х-фактор сподобалось)))))))))))))))))) І якщо серйозно, то я не знаю чи цій Козловій не сняться ті діти, яких вона бездушно використовувала в своїх цілях, коли виставляла їх з плакатами на площі перед обласною радою, чи їй не сняться суди над невинною людиною, якого вона так хотіла підставити найбільш підлим чином! Кого знаю в області, з простих людей, і з тих, що мають відношення й до місцевої і обласної влади, не зустрічала такої людської підступності. Хмельниччина багата на добрих людей, на патріотів, в нас гарне місто, область, жителі! Скільки наших земляків представляють область у вищих органах державної влади, більшість людей порядні і професійні, ми, місцеві, гордимося і маємо ким гордитись. Як просто жінка скажу, з ким не згадувала про цю ситуацію, всі без виключення дійсно на стороні Миколи Харкавого! Він ніколи не був хмельничанином, він з Кам‘янця, але всі його підтримують! Він відомий тим, що відстоює інтереси людей, де б він не був, на якій би не був посаді, і цим все й пояснюється, мабуть. Я також серед цих людей! Прости мене, Господи, за таку прямоту, але достатньо лише подивитись і почути Харкавого і Козлову, відразу стає все зрозуміло! Як кажуть – на контрасті зрозуміло! І справді – звідки вона взялась? Хто це?

    • Хто така Козлова? Ніхто! Заперечте знаючі, будь ласка, чекаю ваших коментарів. А звідки? З Кам‘янця-Подільського. Тобто – це ніхто, з Кам‘янця! Повірте, зараз дуже багатьох, якщо не всі жителі Кам‘янця-Подільського, проведіть соціологічне опитування, скажуть і підтримають мене в тому, що краще вона була б десь з Караганди, тільки не з Кам‘янця! Від неї всі відсторонюються, як від чуми. Сама хотіла такого статусу, вона його має! Щирі бажання мають здійснюватись!

 16. За даними перепису населення міста Кам‘янець-Подільський Хмельницької області, особа за прізвищем ім‘ям та по-батькові Козлова Олена Володимирівна – не значиться! Інформація подана за період з 01.01.1970 до 19.09.2018 року.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.