У Симчишина продемонстрували, як зміняться рекламні вивіски у Хмельницькому

Управління архітектури та містобудування міської ради розробило буклет, який наочно демонструє порушення нових Правил розміщення вивісок у Хмельницькому, які було затверджено у січні цього року.

Зазначено, що перехідний період для модернізації та приведення у відповідність вивісок до вимог цих Правил був визначений до 1 липня 2018 року. За незадовільний зовнішній вигляд та технічну несправність вивісок, їх невідповідність затвердженим паспортам і вимогам на осіб, винних у таких порушеннях, накладаються штрафні санкції, відповідно до Правил благоустрою території Хмельницького та Кодексу про адміністративні правопорушення.

Як писав НГП, у нових Правилах розміщення вивісок у Хмельницькому забороняється встановлення вивісок із закриттям огорож балконів, архітектурного та скульптурного декору фасаді; із закриттям вікна, вітрини чи прозорої частини вхідних дверей площинами вивісок понад 30%; із закриттям табличок з назвами вулиць, номерами будинків, охоронних знаків будівель-пам’яток архітектури, табличок з позначенням місця знаходження елементів мереж інженерних комунікацій (пожежних гідрантів тощо), інших табличок з соціально-необхідною інформацією; на будинках або спорудах – об’єктах незавершеного будівництва чи не введених в експлуатацію.

Вся інформація на вивісці здійснюється українською мовою. Знаки для товарів та послуг наводяться у вивісках у тому вигляді, в якому їм надана правова охорона в Україні, відповідно до законодавства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. 2 гуся – це жесть))

  • НЕ МАЮ СЛІВ… ЗНОВУ ПІДПРИЄМЦІ ВЛЕТЯТЬ НА ЧИМАЛІ ГРОШІ…ВЖЕ НЕ ЗНАЮТЬ ДО ЧОГО ВЧЕПИТИСЯ… СХАМЕНІТЬСЯ !!!! СКОРО ВИБОРИ !!!!

   • Не шукайте слів. Дійте тими ж методами, що свободівці.
    Вони, коли не були при владі, збирали тих в кого слів не вистачало і йшли у відповідні управління чи до мерії, на сесії щоб виражати протест.
    Кіл колом вибивають.

 2. Скоро майдануті місцянам будуть пррописувати як сексом займатися

 3. Я підтримую команду Свободи. Інакше Хмельницький завжди буде містом яке “фонить” рекламою!

 4. Цей МАФ Kavalava теж фігня, прибрати.

 5. А я до повністю згідна з такими нововведеннями!
  Нарешті не буде “базарних” вивісок по всьому місту.
  І перегонів “у кого більша і яскравіше” вивіска ))

 6. Чекаю з нетерпінням змін. Після подорожей у ЕС одним з найсильніших факторів дипресивного стану для мене стало засилля візуальної реклами – коли йдеш по вулиці нема куди погляд діти щоб не наткнутися на кричащу вивіску.

  • Пане, їдьте у Євпропу і там живіть.. якщо у нас все дратує…

 7. Подивимося як гральні заклади зроблять зміни

 8. Найміть симчишину краще логопеда

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.