Народний депутат (189 виборчий округ) Андрій Шинькович разом із обранцями Олександром Герегою (192 округ), Романом Мацолою (190 округ), Володимиром Мельниченком (193 округ) заявили про початок консолідації зусиль усіх рівнів влади довкола розвитку Хмельниччини.
Відповідну заяву політики озвучили 6 вересня у кулуарах Верховної Ради, повідомляє канал “Рада”.
Брифінг відбувся за участі голови Хмельницької ОДА Вадима Лозового.
Разом з тим, під час такої заяви були відсутні інші нардепи, які у парламенті представляють Хмельниччину: Сергій Мельник (187 виборчий округ), Сергій Лабазюк (188 округ), Віктор Бондар (191 округ), Олександр Ксенжук. При цьому, виступаючи з трибуни, Андрій Шинькович обмовився, що деякі нардепи не змогли взяти участі у цьому заході.
Як вдалося дізнатися НГП, на брифінг не запрошували всіх мажоритарників.
“В одному з київських міністерств зустрівся з головою Хмельницької ОДА Вадимом Лозовим, який запитав, чому я не прийшов на брифінг. Я відповів, що вперше чую про цей захід. На що той зауважив, що нардеп Шинькович повинен був усіх обдзвонити і запросити. Наступного дня у Верховній Раді від Володимира Мельниченка дізнався, що його також не покликали – він просто випадково проходив коридором і побачив, що окремі народні депутати від Хмельниччини мають давати брифінг”, – зазначив у коментарі НГП мажоритарник Сергій Лабазюк
“Що стосується консолідації зусиль, то заява правильна. Пам’ятаєте, у парламенті минулого скликання за моєї ініціантиви було створено депутатське групу “За Хмельниччину”, яка працювала досить ефективно. Нам було достатньо зібрати 9-10 підписів, щоб на 90% вирішити проблему Хмельницької області. Отож, якщо сьогодні вони повторять щось подібне, готовий доєднатися”, – додав політик.
Після публікації інформації з НГП зв’язався нардеп Володимир Мельниченко, повідомивши, що Шинькович таки запрошував його на брифінг. І додав, що озвучена консолідація полягає у тому, щоб разом із очільником Хмельницької ОДА розв’язувати наболілі проблеми області у кабінетах центральних органів влади.
“Сьогодні розглядається варіант створення парламентської групи з числа не лише обраних депутатів від Хмельницької області, а й тих обранців, котрі мають приналежність до нашої області, зокрема, вчилися тут або раніше проживали”, – зауважив Мельниченко.