Антикорупційна прокуратура подала апеляцію на повернення обвинувального акта щодо депутата Харкавого

До Апеляційного суду Хмельницької області надійшла апеляційна скарга прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на ухвалу про повернення обвинувального акта щодо депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого.

За інформацією прес-служби суду, засідання відбудеться 11 вересня о 9.00.

Нагадаємо,  30 липня 2018 року Хмельницький міськрайонний суд повернув обвинувальний акт прокурору на тій підставі, що документ не відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу.

Як зазначено в ухвалі, “фактичні обставини правопорушення та формулювання обвинувачення є не конкретними, не містить чітко сформульованого обвинувачення, чим порушено конституційних принципів права обвинуваченого на захист та справедливий судовий розгляд, а також позбавляє суд можливості належним чином встановити істину в кримінальному провадженні, роз’яснити обвинуваченому суть обвинувачення”.

В обвинувальному акті депутату інкримінують закінчений замах на шахрайство (ч.2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу) і підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище за вчинення та не вчинення службовою особою в інтересах того, хто дає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.