На Хмельниччині збудують 13 гуртожитків для військовослужбовців

В рамках спільної ініціативи Президента України та Міністерства оборони України цьогоріч для військовослужбовців Збройних Сил України розпочато будівництво 184 двоповерхових типових гуртожитків поліпшеного типу на 125 ліжкомісць кожен. На Хмельниччині триває будівництво тринадцяти таких будівель, у яких проживатимуть 1625 військовослужбовців-контрактників, повідомляє у Фейсбук Андрій Агєєв.

11 гуртожитків буде зведено у Хмельницькому та 2 у місті Кам’янець-Подільський.

« Замовником будівництва від Міністерства оборони України виступає Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління оборонного відомства, яке дислокується у Львові, – підкреслив ТВО начальника КЕВ міста Хмельницького підполковник Валерій Маланчук. – Гуртожитки зводяться на територіях військових частин, будівельні роботи тривають на всіх без виключення об’єктах. Планується, що гуртожитки будуть здані в експлуатацію вже у грудні цього та у січні наступного року».

Раніше, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак заявляв, що в цьому році розпочато наймасштабніше будівництво 184 гуртожитків для військовослужбовців Збройних Сил України. Масштаби робіт, які зараз проводяться у Збройних Силах найбільші за всі роки незалежності України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. “Масштаби робіт, які зараз проводяться у Збройних Силах найбільші за всі роки незалежності України”. Це відверта брехня. Тільки протягом 2003-:-2013 років і тільки на теріторії Хмельницької області для військовослужбовців і пенсіонерів Збройних Сил України та членів їх сімей було зведено, здано в експлуатацію та заселено 28 житлових будинки на 1751-у квартиру з деякою інфраструктурою. Це було зроблено (перелік за кількістю квартир) у Старокостянтинівському (найбільше), Хмельницькому, Славутському, Кам’янець-Подільському, Ярмолинецькому та Ізяславському (вже не існує) військових гарнізонах. Я вже не кажу про будівництво, яке здіснювалося в Хмельницькому в попередні роки незалежності (т.з. “Ракове-2” тощо).
    Наведене вище твердження буде істиною, якщо вказані будівлі віднести до т.з. “казарменного” фонду” (за роки незалежності казарменний фонд ЗСУ майже не розбудовувся).

    • А якщо врахувати те, якими темпами наведене вище будівництво на даний час здійснюється, то можна з впевненністю вказана вище “обіцянка” ніколи виконана не буде. Ця обіцянка щось на кшалт планів “Скаженого Кроля” збудувати усім відому прикордонну стіну.

      • Виконають повністю чи частково, то таке)). Будувати буде однозначно ж Фрідман…

  2. Таке чи нетаке, але дуже погано, коли брешуть. У одних (Президента України та Міністерства оборони України) це звичайний популізм (в переддень виборчої кампанії). не підтвердженний відповідними капіталовкладеннями, а другі (НГП) перебріхують, як завжди не розібравшись. А щодо А.Фрідмана, то ті 2 будівлі, роботи на яких виконуються з незадовільними темпами (я згадував це вище), будуються не його структурами.

  3. В 2003 -2013 роках було житло для військових пенсіонерів яких зобов´язався забезпечити ще совдеп. Але ж тоді треба було років 15-20 чекати. От і виділили кошти тоді щоб зменшити чергу радянських пенсіонерів. Безкоштовне житло повна дурня. Недоплачували зарплати в десятки разів, всіх тримали бідними і нібито потім щось давала держава. Здирала з кожного набагато більше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.