У Топ-200 українських шкіл за результатами ЗНО 2018 потрапили лише три школи з Хмельницького

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2018 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки посів 75 місце, хоча у минулому році займав 63 сходинку рейтингу. Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького на 92 місці, минулоріч – 122, а Хмельницький ліцей №17 – на 194 позиції, хоча минулого року був на 158.

З  рейтингом можна ознайомитись на сайті https://osvita.ua

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. ось нам і результат заміни директорів..

    • дві школи з міста? до того ж 17 лицей опустився аж на 185 місце, то яким чином тут заміна директорів? ах, да, грошей з батьків більше брати стали

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.