Хмельниччина збільшила імпорт товарів для виробничих потреб: у лідерах закупівель – Росія, Польща та Німеччина

За даними Хмельницької митниці ДФС, з початку 2018 року вартість імпортованих товарів на територію області склала понад 9 мільярдів гривень що на 29 відсотків більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Примітно, що представники бізнесу нашого краю закупляли за кордоном продукцію, необхідну для розвитку національного виробництва та забезпечення першочергових соціальних потреб.

На терени подільського краю у переважній більшості ввозились твели, сталевий прокат, насоси,, вироби санітарно-технічного призначення, машини для збирання врожаю, сідельні тягачі, полімери у первинних формах, машини використовувані в текстильній промисловості, трактори та жатки.

До топ-десятки країн – торгівельних партнерів при імпорті за вказаний період увійшли Росія, Польща, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Китай, Великобританія, Австрія, Нідерланди та Чехія.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Це ж треба, Росія на 1-му місті.
    А якже бути з нещодавними черговими вказівками (мріями) “нашого королька” (насправді, узурпатора влади) – “відірватися від Росії”.
    Ідіотизм.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.