На Хмельниччині закуплять дорожнє обладнання на 3 млн грн для боротьби зі снігом

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації пропонує депутатам Хмельницької облради внести зміни до програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Хмельницькій області на 2015-2018 роки і закупити додатково дорожнє обладнання.

Про це зазначено у пояснювальній записці до відповідного проектур рішення сесії ради, винесеного для затвердження на 27 вересня.

Зокрема, розглядається можливість закупити три піскорозкидальних обладнання на базі автомобіля КРАЗ орієнтованою вартістю 520 тис. грн за одиницю і сім снігоочисних гідравлічних відвалів на базі автомобіля КРАЗ за ціною 179,4 тис. грн.

У пояснювальній записці сказано, що “з метою створення сприятливих умов для поліпшення технічного стану доріг, оперативного та якісного виконання дорожніх робіт, забезпечення безпечного та безперебійного руху в зимовий період на дорогах загального користування місцевого значення у Хмельницькій області та у зв’язку з фізичним старінням наявної дорожньо-будівельної техніки, зношеність складає 80%, виникла потреба у придбанні нового модернізованого обладнання та машин для забезпечення якісного та своєчасного виконання робіт по експлуатаційному утриманню мережі місцевих автодоріг загального користування”.

Зокрема, у 2011 році було придбано 2 одиниці дорожньо-будівельної техніки, за останні роки оновлення техніки для утримання доріг загального користування місцевого значення у зимовий період не здійснювалось.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Заголовок конечно “бомба” Это ж надо такое придумать (( Представляете если б аграрии так сказали: “борьба с снегом”? Его убирать надо вовремя, а не бороться…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.