На Хмельниччині за 2013-2017 роки переглянули кінофільми 2,5 млн людей

На Хмельниччині за 2013-2017 роки  кінофільми переглянули 2 млн 478,2 тис. чол., із них 850,1 тис. дітей. У кінотеатрах області та інших закладах культури за цей період було продемонстровано 71,5 тис. кіносеансів, із яких 19 тис. для  дітей.

Про це свідчить звіт обласної програми  поліпшення  кінообслуговування населення  Хмельницької області.

Серед найголовніших заходів програми,, ініційованих обласною державною адміністрацією, – це показ фільмів на безоплатній основі про сторінки історії, пов’язані з боротьбою українського народу за незалежність України, знакових подій та державних свят в Україні та в області, фестиваль кінофільмів «Ми пам’ятаємо» до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років; у 2013 році проведено обласний кіномарафон з демонструванням фільмів з профілактики ВІЛ/СНІДу для студентів та молоді вищих навчальних закладів І та ІІ рівня акредитації.

Одним із основних заходів Програми була модернізація кіномережі  шляхом переведення демонстрування фільмів з використанням сучасних  цифрових відеопроекційних систем. Такі відеосистеми придбано за рахунок місцевих бюджетів і діють у 19 районах області.

Запровадження відеопроекційних комплексів, що працюють у мобільному режимі, дозволило відновити кінообслуговування населення в селах, при цьому значно зменшились витрати, пов’язані  з експлуатацією обладнання, доставкою кінофільмів. Крім цього показ на електронних носіях дає змогу частіше  оновлювати репертуар фільмів, знайомити населення з найновішими творами кіномистецтва.

Також проведено реконструкцію дитячого кінотеатру «Планета» у Хмельницькому, що входить в структуру обласної фірми «Кіновідеопрокат», в якому три  кінозали  переоснащені на новітні технології  кінопоказу  у форматі 3D   за світовими зразками із застосуванням  електронних цифрових  технологій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Заголовок конечно “бомба” Это ж надо такое придумать ((

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.