Нацслужба здоров’я підключила до нової системи фінансування 25 медзакладів Хмельниччини

На 27 серпня Національна служба здоров’я України підписала договори з 22 медичними комунальними закладами первинної ланки і 3 приватними Хмельницької області.

Це заклади первинної медико-санітарної допомоги, розташовані в Ізяславі, Славуті, Нетішині, Чемерівцях, Летичеві, Ярмолинцях, Шепетівці, Теофіполі, Полонному, Красилові, місті Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільському районі, Дунаївцях, Деражні, Городку, Волочиську, Віньківцях, Білогір’ї, Хмельницькому районі, а також Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1, Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2 і три приватні медзаклади: хмельницькі ТОВ “Бомед” і приватна поліклініка “Малятко плюс” та шепетівське ПП “Сіліцея”.

Лікарські установи, які підписали договори у серпні, уже з жовтня 2018 року почнуть отримувати оплати за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від Нацслужби здоров’я. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

«Багато областей, з яких не було жодної заяви, цього разу змінили своє ставлення до медреформи. Мова про Луганський, Тернопільський, Волинський регіони. В одній Тернопільскій області наразі маємо 21 партнера. Звісно, на перехід на нову форму фінансування інші медзаклади надихнули результати чемпіонів «першої хвилі». Завдяки підписанню договорів з Нацслужбою здоров’я багато головних лікарів підняли зарплатні персоналу в 2-3 рази. Ми обіцяли гідне та справедливе фінансування в системі охорони здоров’я і ми дотримали свого слова», – зазначив голова Національної служби здоров’я Олег Петренко, якого цитує прес-служба Кабміну.

Загалом уже 623 медичні заклади працюють з Національною службою здоров’я. Медзаклади, які уклали договори з НСЗУ, обслуговують загалом 23 млн людей. З них понад 10 млн вже обрали своїх лікарів.

Інші комунальні медзаклади, що надають первинну допомогу, мають підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 року. З 2019 року всі комунальні заклади, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, будуть отримувати оплати за послуги від Нацслужби здоров’я за тарифами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.