У Нетішині на будівництво міського парку культури та відпочинку витратять майже 36 млн грн

Управління капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради за результатами тендера 20 серпня уклало договір з ПП “Техномаркет” (Нетішин) на будівництво міського парку культури та відпочинку (І черга) загальною вартістю 35,7 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Перелік робіт влючає в себе освітлення території (установлення декоративних опор зі світильниками – орієнтовна кількість опор 20 шт.); улаштування покриття з фігурних елементів мощення з приготуванням піщаноцементної
суміші тротуарів орієнтовною площею 600 кв. м; установлення бетонних поребриків на бетонну основу (орієнтовна кількість 220 шт.) та інше.

Підрядник має завершити будівництво об’єкту протягом 2018-2019 років.

Участь в аукціону взяли ще дві фірми: хмельницька “Мегапрогрес” і вінницька “Сучасні будівельні технології – 12”. Пропозиції вінничан на 217 тис. грн були нижчими від  “Техномаркету”, але замовник їх дискаліфікував через допущені невідповідності умовам тендерної документації.

За даними сайту “Наші гроші”, нетішинським«Техномаркетом» володіють Петро Цица, Володимир Здробилко і Сергій Андрущенко.

Останній є співвласником ТОВ «Укрбудкомплектація» з Вадимом Яновичем, а раніше був заступником директора ТОВ «Електрод» УБ ХАЕС» (у стані припинення).

Цица у 2015 р. ішов до міськради Нетішина від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Вот так распил перед выборами подогнали!

    • Минимальная сума отката- 10 %. В любом городе. Так что когда мы смотрим и радуемся очередному фонтану, скверу, или дороге, нужно порадоваться за власть имущего, которому на тайный счет деньга пришла

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.