Порошенко дав “заслуженого працівника сільського господарства” високопосадовцю Хмельницької ОДА

Президент Петро Порошенко роздав низку державних нагород з нагоди Дня Незалежності України.

Про це свідчить його Указ від 23 серпня.

Від Хмельницької області орденом “За заслуги” ІІ ступеня нагороджено провідного спеціаліста відділу управління департаменту Хмельницької обласної державної адміністрації Андрія Кіндзерського; почесні звання “Заслужений енергетик України” присвоєно заступникові генерального директора акціонерного товариства “Хмельницькобленерго” Олегу Козачуку, “Заслужений працівник сільського господарства України” – першому заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимиру Кальніченку (курує аграрний блок в області – НГП), “Заслужений працівник цивільного захисту України” – начальникові управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради Юрію Крилову.

Володимир Кальніченко. Фото НГП

Відзнаки одержали “за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”.

Як писав НГП, у червні цього року Порошенко присвоїв почесне звання “Заслужений працівник промисловості України” заступнику голови Хмельницької облдержадміністрації Олегу Гуменному.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 19

 1. стал заслуженным работником сельского хозяйства подписывая бумажки в кабинете труженик херов

 2. Це гаплик! Совок повертається! Це взагалі треш! Сільське господарство Хмельниччини чудово розвивається, і наявність або відсутність ода ні як не впливає на це!

  • За вашою логікою і держави не треба, українці і так проживуть. Та тільки жодна країна такого не допускає. Українці заточені на негатив у всьому абсолютно. Хіба це добре?

   • Ода це атавізм! Це як апендицит у людини – не потрібний орган в державі і люди як кальнічнеко в тому числі!

    • Тундра, науковці давно довели що апендицит потрібен

     • Хлебало завали, бидло!
      Треба, дам телефон при зустрічі поясню, кальніченкова шістка!

    • юра… ти так і далі пишеш анонімні коментарі…. мені смішно…хі хі…

 3. Ну! Отримав все? Вступися! Молодого,розумного дайте,а?

  • Молоді є, розумних і знаючих і таких шо хочуть напрягтись і навчитись майже немає. Всім тре влади і бабла побільше, а робити нашо.

 4. Провідний спец отримав? Щось тут не те. Цікаво за що

 5. Теперь гавкать будет еще громче! Он заслуженно будет гавкать!

 6. Ребята! Одумайтесь,что вы пишете? Он смог это сделать,думайте о себе и своих семьях! Человек то работал! С одним согласна,ему нужно уйти,он не человек этой прогрессивной команды!

  • ЗОЄ… не смішіть прогресивною командою…цю систему давно потрібно розламати …і команду поміняти на максимум 15-20 працівників…

 7. Кальніченко розумний, чого б тут хто не писав. І толковий. Цього не забереш. Не густо сьогодні таких.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.