АМК символічно оштрафував дві “товки” із Старокостянтинова за спотворення результатів тендера і вніс до “чорного” списку

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «АТП «НАРС» (Старокостянтинів) та ТОВ «ВЕСТ ІМПОРТ» (Старокостянтинів) загалом на 75 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Як повідомляє прес-служба відомства, товариства у листопаді 2016 року узгодили дії під час проведення Дунаєвецькою міською радою процедури відкритих торгів із закупівлі автомобіля для перевезення вантажів.

Відсутність змагальності у торгах, наслідком якої стало обмеження конкуренції під час обрання переможця при проведенні тендеру, забезпечила перемогу ТОВ «ВЕСТ ІМПОРТ» з вартістю предмету закупівлі 249435  гривень.

ТОВ  «ВЕСТ ІМПОРТ» та ТОВ «АТП «НАРС» під час аукціону не зменшували своїх цінових пропозицій та на момент проведення торгів не мали у наявності предмету закупівлі. Під час завантаження ідентично оформлених документів через електронний майданчик “Держзакупівлі.онлайн”, використовували однакові IP-адреси. Товариства є пов’язаними особами, що підтверджується наявністю господарських зв’язків між засновниками товариств.

Протягом 2016 та 2017 років ТОВ  «ВЕСТ ІМПОРТ» та ТОВ «АТП «НАРС» спільно брали участь в двох публічних закупівлях у Хмельницькій області, переможцем у яких також було  ТОВ  «ВЕСТ ІМПОРТ».

Протягом 3 років товариствам заборонено приймати участь у державних закупівлях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.