На Хмельниччині виявилено чотирьох громадян Бангладешу, які під виглядом вболівальників футболу, перетнули кордон

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду надано дозвіл на затримання на шість місяців для ідентифікації 4 громадян Народної Республіки Бангладеш та примусове їх видворення, після завершення процедури їх ідентифікації, що прямували до Федеративної Республіки Німеччина.

За повідомленням прес-служби суду, чоловіки під виглядом вболівальників футболу, оскільки це полегшувало перетин кордону, в липні цього року приїхали до Російської Федерації, а звідти, транзитом через Україну, мали намір потрапити до Федеративної Республіки Німеччина.

Натомість правоохоронці виявлили громадян Народної Республіки Бангладеш в лісосмузі біля с. Климентовичі Шепетівського району та без документів, що посвідчують їх особу.

Згідно бази даних «Відомості про осіб, які перетнули кордон України», державний кордон на в’їзд в Україну законним шляхом ніхто з цих 4 бангладешців не перетинав. В судовому засіданні іноземці, які були забезпечені перекладачем для участі в судовому засіданні, пояснили, що їх перевозили через кордон автомобілем, документи в них відібрали двоє невідомих чоловіків, що їх перевозили та покинули в лісі.

На час розгляду справи іноземці просили повернути їх якнайшвидше до рідної країни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.