На Хмельниччині 17 ОТГ передано у комунальну власність майже 22 тисячі га земель сільськогосподарського призначення

21 серпня за участі голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного та голови облдержадміністрації Вадима Лозового відбулася робоча нарада Асоціації об’єднаних територіальних громад краю, яку провела заступник голови Асоціації ОТГ області, міський голова Дунаєвецької ОТГ Веліна Заяць, повідомляє прес-служба облради.

У нараді взяли участь голови та представники сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та установ і організацій центральних органів виконавчої влади.

З інформацією про стан справ щодо виконання доручення уряду «Щодо передачі земель за межами населених пунктів в управління ОТГ» виступив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Антон Лобунько.

За словами доповідача, до 1 грудня 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області планується передати орієнтовно 95,8 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

До складу земель, які планується передати у комунальну власність об’єднаних територіальних громад входять всі землі державної власності сільськогосподарського призначення. Після завершення інвентаризації площі земельних ділянок, які передаються у комунальну власність можуть бути уточнені.

На сьогоднішній день, як сказав Антон Лобунько, передано 17 об’єднаним територіальним громадам (Красилівській, Наркевицькій, Солобковецькій, Меджибізькій, Антонінській, Ганнопільській, Понінківській, Гуківській, Баламутівській, Маківській, Війтовецькій, Смотрицькій, Староушицькій, Вовковинецькій, Колибаївській, Крупецькій та Олешинській) в комунальну власність 21,967 тис.га (з них проінвентаризовано – 10,581 тис.га) земель державної власності сільськогосподарського призначення.

За станом на 01.08.2018 р. 13 об’єднаних територіальних громад готові до передачі в комунальну власність загальною площею – 39,257 тис.га. Зокрема, це Слобідсько-Кульчієвецька, Судилківська, Дунаєвецька селищна, Сатанівська, Китайгородська, Лісовогринівецька, Гвардійська, Гуменецька, Волочиська міська, Ленковецька, Полонська міська, Берездівська, Старосинявська ОТГ.

У серпні поточного року готується для передачі в комунальну власність 4 ОТГ (Городоцька міська, Грицівська, Чемеровецька селищна, Дунаєвецька міська) загальною площею 16,286 тис.га.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.