Антимонопольники взялися за адміністрацію дубівського ринку, які підвищили плату за паркування

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України відреагувало на акції протестів підприємців міста проти адміністрації дубовського ринку.

За інформацією прес-служби відомства, у 2016 році за результатами розгляду звернень на «гарячу» телефонну лінію стосовно збільшення вартості в’їзду на територію дубовського ринку з 6 до 10 грн. для легкових автомобілів Відділення провело дослідження ринку надання платних послуг паркування, автозаїзду та суміжних з ними послуг в Хмельницькій області.

Для з’ясування підстав підвищення тарифу на в’їзд транспортним засобам на територію Хмельницького гуртово-роздрібного овочевого ринку «Дубово» Відділення надіслало ТОВ «Хмельницькуніком», яке стягує плату за в’їзд на ринок, відповідну вимогу.

На вказану та повторні вимоги товариство необхідну інформацію не надало. За результатами розгляду справи Відділення 31 березня 2017 року оштрафувало ТОВ «Хмельницькуніком» на 61950 грн. за неподання інформації у встановлений головою відділення строк.

Не погодившись з рішенням Відділення, товариство звернулось до суду. Правомірність рішення Відділення, судів першої та другої інстанцій, 12 грудня 2017 року підтвердив Вищий господарський суд України. Матеріали про примусове стягнення штрафу та пені загальною сумою 123900 грн. надіслано до Державної виконавчої служби України.

Отримавши необхідну інформацію від товариства, 14 липня 2017 року розпорядженням Адміністративної колегії Відділення було розпочато розгляд справи відносно ТОВ «Хмельницька Універсальна Компанія» за дії, які полягають у встановленні вартості на послугу платний разовий автозаїзд на територію ринку «Дубово» без економічного обґрунтування та містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Зважаючи на значну кількість звернень, справа за дорученням була передана на розгляд до Антимонопольного комітету України.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ «Хмельницька Універсальна Компанія» належить хмельничанам Тетяну та Олексію Телегам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. За день заезда на базар барыга Телега имеет от 50 000 до 100 000грн. А эти упыри ему штраф 129000 назначают.

    • 100% а прокуратура якого мовчить, вони мають право зафіксувати і усне звернення ЗАСРАНЦІ !

  2. Антимонопольники обосрались и срочно решили. что-то делать. Вспомнили 2016 год. А то, что в 2018 целый год идёт полным бардаком никто даже не видит. Или товарищ Олуйко просто в доле с барыгой?

  3. Олуйко рулить !
    В принципі коли податківці і прокуратура запхнули “язики в дупу”, хоть хтось відреагував.

  4. Когда-то Телега бежал на Кипр, но его достали и в местном СИЗО отбивали почки, однако этот упырь жив и до сих пор грабит хмельничан.

  5. Ви,як в тому анекдотi: – «Або труси вдягнiть, або знiмiть хрестик!» Бо цю iнформацiйну хвилю зараз пiдняв давно скурвлений мент, якому не дали увiрвати ласий шматок на тому ринку. А ви, я так розумiю, йому в тому допомагаете… То питання, чи такий ви вже НЕЗАЛЕЖНИЙ ПОРТАЛ, яким називаетесь??? А кому цiкаво розiбратись, то ось посилання, як це виглядае з iншого бокуhttps://www.facebook.com/100002248837555/posts/2174134399338167/

  6. Чому про це не пишете???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.