У Хмельницькому оголосили конкурс з визначення єдиного оператора на впровадження електронного квитка в міському транспорті

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради оголосив конкурс з визначення єдиного оператора на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування та здійснення справляння плати за транспортні послуги у місті.

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті міськради.

Згідно з конкурсними вимогами, переможець зобов’язаний провести комплекс заходів та робіт по впровадженню автоматизованої системи обліку оплати проїзду протягом 90 календарних днів з моменту підписання договору. Строк дії договору визначаєтсья на термін від 2-х до 5-ти років рішенням виконавчого комітету міської ради. У разі належного виконання договору, за згодою сторін, термін дії договору може бути продовжено.

Документи для участі у конкурсі приймає управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. Відбір переможця запланований на 12 вересня 2018 року.

Виконувач обов’язків начальника міського управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев на останньому засіданні виконкому заявив, що до його відомства зверталося близько 10 фірм, які хочуть встановити автоматизовану систему обліку оплати проїзду.

Раніше хмельницька влада оприлюднила для обговорення проект рішення виконкому щодо збільшення вартості проїзду у міському громадському транспорті. У разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду ціна проїзду на автобусних маршрутах загального користування становитиме 5 грн – для власників електронного квитка та не персоніфікованого проїзного квитка тривалого користування і 6 грн – при готівковому розрахунку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Давайте ка побыстрее скотовозы электроникой оборудывайте!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.