Стало відомо, над якими ОТГ Хмельниччини нависла загроза непроведення виборів

Минулого тижня Центральна виборча комісія опублікувала шокуючу постанову №122, за якою, фактично, відмовилася призначати місцеві вибори.

Як повідомила НГП консультант з комунікацій проекту «ПУЛЬС» при Хмельницькому відділі Асоціації міст України Анна Сіра, ця постанова містить звернення до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо надання роз’яснень стосовно законів про місцевий референдум та інших, а поки такого роз’яснення немає (може бути не раніше вересня у зв’язку з «канікулами» у ВР), ЦВК не буде приймати рішення щодо проведення в жовтні, а можливо, і надалі, місцевих виборів.

Таким чином, на Хмельниччині під загрозою опиняються вибори до Улашанівської ОТГ Славутського району, а також у тих громадах, стосовно яких є висновки ОДА: Ямпільської селищної ОТГ Білогірського району, Гуменецької ОТГ, яка приєднує Циківську сільську раду Чемеровецького району, та Полонської міської ОТГ, яка приєднує Воробіївську та Кустовецьку сільські ради.

Анна Сіра зауважила, що Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» звернулася до ЦВК із проханням провести у п’ятницю засідання та призначити, відповідно до звернень облдержадміністрацій перші та додаткові місцеві вибори в ОТГ, утворених за процедурою, визначеною спеціальним Законом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.