У Кам’янці-Подільському фірма члена виконкому за 1,1 млн грн “підмарафетить” школу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Розбуд» виконає капітальний ремонт фасаду та системи водовідведення СЗОШ №1 у Кам’янці-Подільському за 1,10 млн грн

Відповідне оголошення розміщене у системі публічних електронних закупівель ProZorro, повідомляє видання “Вдало”.

Договір про виконання робіт Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради уклало 13 серпня.

ТОВ «Розбуд» має провести капремонт до кінця листопада цього року. Жодних конкурентів у фірми не було.

Варто зазначити, що директор «Розбуду» Олександр Бродовський є членом виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. «Підмарафетити школу» (Певно мається на увазі – приміщення / будівлю школи? Боже, в якій школі вчилися автори цієї публікації?) це добре, хоча, зважаючи на корупцію та розкрадання, я далеко не впевнений, що це буде виконано якісно.
    Я про інше: Яке майбутнє може бути у переважній більшості наших дітей, якщо за роки свого існування Україна за більшістю макро- та мікро- економічних і соціальних показників з 5-ого місця в Європі «відкотилася» на останнє (перед революцією «негідності» була на 3-му ззаду)? Молдавани з нас вже сміються.
    Яке майбутнє може бути, якщо на Україні (Т.Г.Шевченко у славнозвісному «Заповіті» писав саме так: «…на Вкраїні милій…») запанували тотальні ксенофобія, корупція, олігархізм, правовий нігілізм і здирництво. Якщо розкрадане створене багатьма поколіннями національне багатство. Якщо внаслідок усього цього сталися крах економіки та зубожіння населення? Якщо відсутні загальнонаціональна ідея та мотивація. Якщо через усе це розпочалася громадянська війна, до якої, майже як завжди в таких випадках, залучилися зовнішні сили. Якщо в Україні з 15 діючих реакторів АЕС, які на даний час більше ніж на 65 % забезпечують країну електроенергією, у 13 закінчився гарантійний термін безпечної експлуатації (Україна – єдина країна у світі, де експлуатуюиться реактори АЕС з простроченим гарантійним терміном безпечної експлуатації). То яке може бути у наших дітей майбутнє, якщо вони вже змалечку мріють втікти з країни – України?
    Єдиний висновок: На Україні небхідно «марафетити» не тільки – приміщення / будівлі шкіл, а і усі шкільні програми (діти не знають елементарних речей), а головне – мізки і душі людей.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.