За два роки реконструкція недобудованого плавального басейну під дитсадок вимила понад 20 млн грн з бюджету Хмельницького

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради за результатами тендера докинуло 6,63 млн грн на реконструкцію недобудованого плавального басейну школи №20 під дитячий дошкільний заклад на 6 груп на вул. Івана Павла II, 1 (колишня Ричка) у Хмельницькому.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Тендер провели шляхом переговорної процедури з хмельницьким товариством з додатковою відповідальністю “Промбуд-1”. Вказана організація з 2016 року здійснює ремонтні роботи цього об’єкту, на який уже витрачено 13,85 млн грн.

Потребу у виділенні додаткових мільйонів замовник пояснив тим, що виявлено ряд додаткових робіт, які не були передбачені початковою проектно-кошторисною документацією, але виконання яких є вкрай необхідним для забезпечення повного циклу робіт та здійснення якісної реконструкції об’єкта будівництва. Усі кошти підрядник повинен освоїти до 15 вересня цього року.

На початку травня 2018 року мер Олександр Симчишин заявив, що з 1 вересня новий дитсадок працюватиме на повну потужність. Він розрахований на 110 дітей.

Фото з “Фейсбуку” міського голови Олександра Симчишина

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, Товариство з додатковою відповідальністю “Промбуд-1” (Хмельницький) зареєстовано у грудні 1996 року. Кінцевим бенефіціаром зазначено хмельничанина Михайла Кіпермана, в минулому депутата Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина”.

За відомостями пошуковика “Zaкупівлі 2.0”, з 2010 року ТДВ “Промбуд-1” виграло тендерів на 93 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А де комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник” ? Які соціальні об’єкти воно будує ???

  2. Респект і уважуха самій чесній владі.
    Гутарять про нові підходи а крадуть як в совку.

  3. Киперман за больничку мстит.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.