Хмельниччина ввійшла до ТОП-10 областей, де найшвидше обирають свого сімейного лікаря

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що більше 15 млн українців вже обрали свого лікаря, а це майже 36% населення.

Про це Гройсман написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Також прем’єр назвав області-лідери, у яких найбільше жителів підписали декларації:

1. Вінницька – 58% населення (917, 7 тис. договорів)

2. Полтавська- 51% (718,3 тис.)

3. Харківська – 48% (1,3 млн)

4. Хмельницька – 47% (597,3 тис.)

5. Житомирська – 46% (548,5 тис.)

6. Чернівецька – 44% (906,7 тис.)

7. Тернопільська – 43% (1,05 млн)

8. Львівська – 42,4% (1,07 млн)

9. Чернігівська – 42,3% (738,4 тис.)

10. Рівненська – 41,6% (794,4 тис.)

Як писав НГП, Національна служба здоров’я України підписала договори з дев’ятьма медичними закладами первинної ланки Хмельницької області.

Серед них Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги, Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги, Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги, Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1, Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2, Центр первинної медико-санітарної допомоги (Нетішин), Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги, Летичівський центр первинної медико-санітарної допомоги і Ярмолинецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги.

Ці лікарняні установи з 1 липня почали працювати за новими правилами. Вперше сімейні лікарі, терапевти і педіатри матимуть чіткий перелік послуг, які вони мають надавати, а держава оплачуватиме ці послуги, відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. А толку з цього?
    Реально стало ще поганіше, як і від усіх “незалежних”, а особливо “післямайданних”, “рехформ”.

  2. Може таким чином тупих лікарів на вищестоячі посади “повикидають”, бо розумні будуть людьми займатись.

  3. Зміни завжди тяжко. Але те що було нікуди нк годиться. Лікарі лікують тільки ща гроші при цьому ні за що не відповідають. Виліеував, не вилікував, гроші взяв і не докажеш що давав йому. Тепер сімейний дзвонить, перепитує як моє здоров’я, не хоче щоб я з іншим уклав угоду. Стало краще, краще стали відноситись. Та й ліки дешевше можна купити. Стало краще.

  4. пизд@ш, крым и донбас тоже по цыфрам гройсмана выбрал симейного врача?и откуда у гройсмана такие цыфры он, что перепись населения делал ?

  5. Действительно лучше относятся врачи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.